سرویس: فرهنگ و هنر کد خبر: 86644 ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

سفر وزیر علوم بعد از 8 سال به خراسان‌جنوبی+ جزئیات سفر

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بعد از گذشت هشت سال جمعه 20 مهرماه سال جاری به خراسان جنوبی سفر می‌کند.

 سفر وزیر علوم بعد از 8 سال به خراسان‌جنوبی+ جزئیات سفر

به گزارش خبرنگار خاورستان،  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بعد از گذشت هشت سال روز جمعه 20 مهر ماه سال جاری برای افتتاح چند پروژه عمرانی دانشگاه بیرجند و حضور در اجلاسیه شهدای دانشجو و طلبه استان به خراسان جنوبی سفر می‌کند.

 

منصور غلامی روز جمعه ساعت 15:30 وارد فرودگاه بیرجند می‌شود و در آئین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های عمرانی و قدردانی از خیرین دانشگاه که درساعت 16:30 همان روز در دانشگاه بیرجند برگزار می شود، حضور می‌یابد.

 

حضور در نشست استاندار، نمایندگان استان، روسای دانشگاه‌ها و شورای دانشگاه بیرجند ازدیگر برنامه های وزیر علوم است که درساعت 18:30 روزجمعه در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود.

 

غلامی در دومین روز سفر خود به خراسان جنوبی در اجلاسیه شهدای دانشجوی استان که درساعت 8:30 شنبه 21 مهر ماه سال جاری در حسینیه جماران برگزار می‌شود شرکت می‌کند.

 

بازدید از دانشگاه صنعتی در ساعت 10:30، افتتاح و بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فناوری دانشگاه و پارک علم و فناوری خراسان جنوبی در ساعت 13:30 ازدیگر برنامه های وزیر علوم، تحقیقات و فناوری است.

 

غلامی هم چنین در دومین روزسفر خود در ساعت 16 در شورای اداری شرکت می‌کند و در ساعت 18:15 به دیدار نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی می‌رود.

انتهای پیام/ 5

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب