سرویس: اخبار استان کد خبر: 334 ۰۱:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۰

تیرماه امسال

خراسان جنوبی میزبان جشنواره منطقه‌ای نمایش عروسکی است

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی نیمه اول تیرماه، میزبان هشت استان کشور شده تا پانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی را برگزار کند.

خراسان جنوبی میزبان جشنواره منطقه‌ای نمایش عروسکی است

به گزارش خاورستان عبدالرضا صمدی اظهار داشت: در نخستین گردهمایی معاونان، مشاوران و مدیران کل ستادی و استانی کانون‌ها در تهران، میزبانی منطقه یک و  پانزدهمین جشنواره دوسالانه نمایش عروسکی به خراسان جنوبی واگذار شد.

وی ادامه داد: نیمه اول تیرماه 92 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی، میزبان هشت استان کشورمان است تا مرحله منطقه‌ای پانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی را برگزار کند.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری موفق جشنواره منطقه‌ای قصه‌گویی در آذرماه سال 90 در بیرجند اذعان داشت: نمایش عروسکی یکی از فعالیت‌های مورد علاقه کودکان و نوجوانان در مراکز فرهنگی هنری کانون است که برگزاری این جشنواره فرصتی مناسب برای معرفی توانمندی‌های کانون در حوزه نمایش عروسکی است.

صمدی افزود: نیمه نخست تیرماه امسال مربیان و اعضای مراکز فرهنگی هنری استان‌های قم، مازندران، آذربایجان شرقی، خوزستان، چهارمحال بختیاری و کرمانشاه میهمان استان ما  هستند تا در یک رقابت هنری پانزدهمین جشنواره منطقه‌ای نمایش عروسکی کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بیرجند برگزار شود.

کرمانشاه میزبان مرحله کشوری مسابقات عروسکی

وی با بیان اینکه مرحله استانی جشنواره‌های نمایش عروسکی در مراکز فرهنگی هنری کانون در حال برگزاری است، خاطرنشان کرد: نمایش‌های برگزیده مرحله استانی به مرحله منطقه‌ای راه پیدا می‌کنند و برگزیدگان مرحله منطقه‌ای شهریورماه در جشنواره کشوری دوسالانه نمایش عروسکی که در استان کرمانشاه برگزار می‌شود، به این رقابت هنری پایان می‌دهند.

منبع: فارس

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب