سرویس: سیاسی کد خبر: 328 ۰۰:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۰

رییس جمهور نباید برای مردم دغدغه آفرین باشد

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند رییس جمهور آینده کشور نباید برای مردم دغدغه آفرینی داشته و جامعه را مشوش سازد.

رییس جمهور نباید برای مردم دغدغه آفرین باشد

به گزارش خاورستان حجت الاسلام و المسلمین اسلامی با اشاره به شاخصه های رییس جمهور مطلوب از دیدگاه مقام معظم رهبری اظهار داشت: رییس جمهور باید در سایه تدبیر، برنامه ریزی و تعامل با دیگر قوا به حل مشکلات مردم و کشور بپردازد نه این که بخواهد مدام به دنبال دغدغه آفرینی و تنش و تشویش اذهان باشد.

وی افزود: رییس جمهور آینده همچنین باید با پرهیز از روزمرگی و در سایه داشتن برنامه ، کارها را به جلو ببرد و به خصوص به جوانان آینده دار این کشور میدان بروز خلاقیت بدهد.

اسلامی با بیان این که یکی از ویژگی های تفکیک ناپذیر انقلاب اسلامی ایران ناظر به مساله استکبارستیزی است، خاطرنشان کرد: حقیقتا تعابیرو نکاتی که مقام معظم رهبری در اولین روز هفته جاری در دیدار با هزاران تن از کارگران بیان کردند بسیار به جا و به موقع بود تا ملت در آستانه انتخابات حساس یازدهم ریاست جمهوری به کسی رای دهد که ضمن برخورداری از برنامه برای حل مشکلات کشور واجد عنصر استکبارستیزی هم باشد.

وی بیان داشت: بر اساس تاکیدات معظم له ، رییس جمهور آینده باید با در اختیار داشتن سلاح، عزت، حکمت و مصلحت به مقابله با قطب استکبار برخیزد.

این استاد حوزه علمیه قم همچنین گفت: البته سه عنصر یادشده باید در مسایل داخلی نیز مورد توجه جدی قرار گیرد و رییس جمهور آتی با بهره گیری از آن ها به اداره امور بپردازد.

وی به اهمیت مساله برنامه ریزی و تدبیر به عنوان یکی از ویژگی های رییس جمهور مطلوب و در تراز نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: طبعا یک مسئولی در قد و قواره ریاست جمهوری نمی تواند بدون برنامه و صرفاً با تاکید بر شعار، یک کشور 76 میلیونی را به خوبی اداره کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در خاتمه سخنان خود ابراز امیدواری کرد: مردم با تبعیت از فرامین ولی فقیه و با شور و نشاط ، همچنین بصیرت انقلابی خویش بتواند بهترین حماسه سیاسی را در 24 خرداد امسال در عرصه انتخابات ریاست جمهوری خلق کنند.

منبع: قم فردا

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب