سرویس: سیاسی کد خبر: 322 ۰۰:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۰

صفار هرندی در خرم آباد:

رئیس جمهور سوپرمن نیست/ ضرورت وحدت برای حل مشکلات کشور

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رئیس جمهور سوپرمن و یا اسطوره نیست؛ رئیس جمهور یک عضو کابینه است که باید خدمت کند.

رئیس جمهور سوپرمن نیست/ ضرورت وحدت برای حل مشکلات کشور

 به گزارش خاورستان صفارهرندی  در جمع مردم خرم‌آباد گفت: رئیس جمهور سوپرمن و یا اسطوره نیست؛ رئیس جمهور یک عضو کابینه است که باید خدمت کند، بنابراین  باید از اسطوره سازی در خصوص رئیس جمهور پرهیز کنیم.

 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به پیشنهاد ارائه شده به کاندیداها در خصوص معرفی اعضای کابینه خود ادامه داد: این پیشنهاد توسط برخی کاندیداها مورد اقبال قرار گرفته است، به هر حال مردم باید بدانند که رئیس جمهور آینده می خواهد با چه کسانی کار کند، در واقع قرار نیست که مردم هندوانه در بسته ای را بخرند.

وی با اشاره به اینکه باید کابینه ای را انتخاب کنیم که اعضای آن شایسته و صالح باشند، تصریح کرد: قطعاً هیچ یک از جناح ها به تنهایی قادر به حل مشکلات کشور نیستند، پس ضرورت دارد که در این مسیر با وحدت عمل کنیم.

صفارهرندی گفت: انتخاب رئیس جمهور تنها ملاک نیست، بلکه پس از انتخاب باید چهار چشمی بر عملکرد رئیس جمهور نظارت کنیم و در صورت لزوم انتقاد هم بکنیم، نه اینکه تنها مجیزگوی رئیس جمهور باشیم.

 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  افزود: دو ماه مانده به انتخابات نظرسنجی ها نشان می دهد که 65 درصد مردم در انتخابات شرکت می کنند و بنابر همین نظرسنجی ها ائتلاف 1+2 در ذهن و دل مردم از وجهات بیشتری برخوردار است.

وی مشارکت 65 درصدی مردم دو ماه مانده به انتخابات را طبق نظرسنجی ها نشانه مشارکت گسترده مردم در انتخابات دانست و ابراز امیدواری کرد که این میزان هر چه به زمان برگزاری انتخابات نزدیک می شویم، افزایش یابد.

صفارهرندی در ادامه با تاکید بر اینکه باید مراقب جریانات و افرادی که در انتخابات ریاست جمهوری خود را میراث دار مکتب امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب معرفی می کنند، اما در عمل به گونه ای دیگر عمل می نمایند، باشیم، بیان داشت:  جریاناتی بودند که با این ادعا در راس قدرت قرار گرفتند، اما در نهایت دچار تعارض عقیدتی با نظام شدند.

منبع: سفیر افلاک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب