سرویس: سیاسی کد خبر: 321 ۰۰:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۰

باهنر در گرگان عنوان کرد :

انتخابات ریاست جمهوری یازدهم سه قطبی خواهد بود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت : با حضور اصلاح طلبان ، اصولگرایان و حامیان دولت ، انتخابات اینده سه قطبی خواهد شد .

انتخابات ریاست جمهوری یازدهم سه قطبی خواهد بود

به گزارش خاورستان محمد رضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین با حضور در جمع خبرنگاران در گرگان در دفتر حزب موتلفه به پرسش های آنان پاسخ گفت.

باهنر در مورد گروههای شرکت کننده در انتخابات گفت : انتخابات ریاست جمهوری یازدهم سه قطبی خواهد بود ، یک قطب انتخابات اصلاح طلبان هستند که احتمالا با یک یا دو کاندیدا وارد عرصه خواهند شد . قطب دوم حامیان دولت هستند که فعلا بنا به شواهد از کاندیدای خاص حمایت می کنند و قطب سوم اصولگرایان که هستند که کاندیداهای محتلفی دارند .

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین در گرگان خاطرنشان کرد : فعلا جزو ائتلاف 5 نفره هستم و تا زمانی که در این ائتلاف باشم به ارمانهای آن وفا دارم .

باهنر افزود : در کشور ما چون احزاب ضابطه مند وجود ندارد معمولا چنین فضایی پیش می آید که چندین نفر ثبت نام می کنند و نهایتا به یک یا دو نفر می رسند .

وی در مورد ورود هاشمی و خاتمی به عرصه انتخابات ، عنوان کرد : این دو نفر گفته اند که ثبت نام نمی کنند ولی قطعا افرادی تاثیر گذار خواهند بود .

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که سفر یک روزه اش را به استان گلستان آغاز کرده در ادامه اذعان داشت : تکثر کاندیداها تا زمان ثبت نام است و آن موقع مشخص می شود که واقعا چه کسانی می آیند و شورای نگهبان چه کسانی را تایید می کند و آن موقع بهتر می شود تصمیم گرفت .

وی عنوان کرد : افزایش نقدینگی در کشور یکی از عوامل اصلی تورم و گرانی است و مشکلات اقتصادی و اجتماعی جزو مهمترین مشکلات مردم کشور است که باید حل شود

منبع: گلستان ما

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب