سرویس: سیاسی کد خبر: 318 ۲۳:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۹

کوچک زاده

یک انسان رفاه زاده نمی تواند در مقابل قدرت های شرق و غرب بایستد.

دکتر مهدی کوچک زاده ، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در همایش بصیرتی انتخاب اصلح از دیدگاه ولایت اظهار داشت : هر انتخابی اگر بخواهد صحیح و عاقلانه باشد باید سه شرط اساسی در آن رعایت شود

یک انسان رفاه زاده نمی تواند در مقابل قدرت های شرق و غرب بایستد.

وی با اشاره به اینکه در عرصه سیاسی می خواهیم یک نفر را بعنوان رئیس جمهور ، نماینده مجلس ، عضو شورای اسلامی شهر و روستا انتخاب کنیم افزود : اولین شرط در انتخاب صحیح داشتن اطلاعات درست است.

مهدی کوچک زاده با بیان اینکه کسب اطلاعات صحیح اصولی دارد تصریح کرد : کسی که می خواهد اطلاعات صحیحی بدست آورد باید پایبند به اصول مسلّم دینی و اخلاقی باشد.

وی با اشاره به خطبه های نماز عید فطر مقام معظم رهبری در سال ۸۸ افزود : اطلاعات غلط باعث می شود در شام بگویند ، مگر علی (علیه السلام) هم نماز می خواند یا اینکه امام (ره) در خصوص شهید بهشتی بگوید : مظلومیت بهشتی بیشتر از شهادتش مرا آزرد.

کوچک زاده با استناد به سخن امیرالمومنین (علیه السلام) که : انسانی که هر چه شنید را گفت ، دروغگوست ، تأکید کرد : برای دوری از اطلاعات غلط باید گوش را به شنیده ها بست و اگر کسی گفت شنیده ام که … به حرف او اهمیت نداد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی دومین شرط انتخاب درست را وسیله و میزان اندازه گیری درست بیان کرد و افزود : باید معیاری برای انتخاب رئیس جمهور داشته باشیم ، بعنوان مثال یک انسان رفاه زاده نمی تواند در مقابل قدرت های شرق و غرب بایستد.

وی با اشاره به اینکه ما شاخص داریم و شاخص ما ولایت فقیه است گفت : شاخص ما شبیه ترین افراد به امام معصوم است.

کوچک زاده با بیان اینکه انحرافی کسی است که وقتی رهبری می گوید این کار صحیح است ، کار خود را انجام دهد تصریح کرد : باید در این مسیر و همیشه گوشمان به دهان کسی باشد که یقین داریم امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) حامی و مراقب اوست.

وی در پایان با اشاره به اینکه هر کاری که خدا نپسندد شائبه ای از قدرت طلبی است، شرط سوم برای انتخاب درست را اینگونه بیان کرد : برای اینکه با هر اطلاعات و هر معیاری تصمیمی درست بگیریم باید قبل از روشن شدن نتیجه انتخابات ، حُب و بغضی نداشته باشیم.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب