سرویس: سوژه های مردمی کد خبر: 100386 ۰۹:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷

با ورود دادستان مرکز استان؛

مشکل کاهش آب شرب حاشیه جاده امیرآباد حل شد

با ورود دادستان مرکز استان مشکل کاهش آب شرب مورد استفاده مردم در حاشیه جاده امیرآباد بیرجند حل شد.

مشکل کاهش آب شرب حاشیه جاده امیرآباد حل شد

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی دادگستری خراسان جنوبی مشکل کاهش آب شرب مورد استفاده مردم در حاشیه جاده امیرآباد بیرجند با ورود دادستان مرکز استان حل شد.

در سالهای اخیر اختلاف بوجود آمده بین دو دستگاه خدمت رسان باعث بروز مشکلاتی برای عبور آب و در نتیجه کاهش آب شرب مورد استفاده مردم در حاشیه جاده امیرآباد بیرجند شده بود. 

حجت الاسلام علی نسائی زهان دادستان مرکز استان چندی پیش به جهت بررسی و پیگیری موضوع با مراجعه به محل برداشت آب قنات امیرآباد و مسیر انتقال آب از روستای خالق آباد به محل برداشت آب ، از نزدیک در جریان امر قرار گرفت و مقرر شد موضوع در دستور کار دادستان مرکز استان قرار گیرد. 

به همین لحاظ و به جهت حل مشکل در تاریخ 24 خرداد جلسه‌ای با حضور مسئولین و نمایندگان دستگاه‌های مربوطه در محل سالن جلسات دادسرای عمومی و انقلاب بیرجند برگزار شد. در این جلسه اعضا به ارائه نقطه نظرها و دیدگاهای خود در خصوص موضوع پرداختند  که پس از بحث و بررسی ، اختلافات حاصله مابین دستگاه‌ها مرتفع و مردم مجددا از نعمت برداشت آب شرب بهره‌مند شدند.

پایگاه خبری تحلیلی خاورستان نیز طی چند نوبت گلایه و مشکلات مردم در خصوص کاهش آب شرب را از دستگاه های مربوطه پیگیری کرده بود.

انتهای پیام/127

اخبار مرتبط 

کاهش آب قنات امیرآباد در نتیجه اختلاف شرکت پیوند خاوران و دانشگاه بیرجند/ انحراف مسیر لوله علت اختلاف

هدررفت آب شرب در سایه عدم هماهنگی دانشکده کشاورزی و بنیاد مستضعفان

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب