آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 85629
تاریخ انتشار : 1397/05/24 - 12:48
به‌تازگی کلیپی 46 ثانیه‌ای با عنوان «فایل صوتی [آیت‌الله] خامنه‌ای در جمع فرماندهان ارشد نظام» در فضای مجازی پخش شده که بررسی‌ها نشان می‌دهد این کلیپ با تقطیع سخنان رهبر انقلاب در سخنرانی‌های مختلف آماده شده است.

به گزارش خاورستان، به‌تازگی کلیپی 46 ثانیه‌ای با عنوان «فایل صوتی [آیت‌الله] خامنه‌ای در جمع فرماندهان ارشد نظام» در فضای مجازی پخش شده که بررسی‌ها نشان می‌دهد این کلیپ با تقطیع سخنان رهبر انقلاب در سخنرانی‌های مختلف آماده شده است.

 

 

دریافت:

 


نظرات کاربران

اگر ما همیشه از همه چی اگاه باشیم و اطلاعات کافی درمورد همه چی داشته باشیم دیگه کسی نمی تونه ما را گول بزنه. این هم از بی تدبیری دولت اصلاح طلب آقای حسن روحانی در ساماندهی فضای مجازی هست که فضای مجازی را رها کرده و اجازه دادن هر دروغی منتشر بشه. مردم ما آگاه و هوشیارند و از همه خبرها اطلاع دارن و هرگز گول این دروغ ها را نمی خورن.
نامردا چطور رفتن سخنرانی های رهبر انقلاب را یکی یکی جدا کردن و کنار هم گذاشتن. فتنه که میگن همینه. این قدر فضا را غبارآلود و تیره و تاریک میکنن تا کسی نفهمه حقیقت چیه و باطل چیه. فقط و فقط باید به خدا توکل کنیم و حواسمون حسابی جمع کنیم تا خدای ناکرده دروغ را باور نکنیم. خداوند دشمنان اسلام را لعنت و نابود کنه. خداوند کسانی هم که جلوی انتشار دروغ را نمیگیرن را نابود کنه. اینترنت و فضای مجازی کاملا ول شده.
اللهم عجل لولیک الفرج ...
حاشیه ها باعث نشده ذهن ها از مسائل اصلی دور بشه. حل مشکلات اقتصادی مسئله مهم است.


نظر شما