نمایش 1 - 10 از 859
رئیس قوه قضائیه:
رئیس قوه قضائیه گفت: آمریکا و اروپا کاری برای حل مشکلات کشور نخواهند کرد و جهت‌گیری ما باید توکل بر خداوند متعال و تکیه بر توان داخل باشد.
جانباز، آزاده و از بازنشستگان ارتش در خراسان‌جنوبی:
جانباز، آزاده و از بازنشستگان ارتش در خراسان‌جنوبی گفت: ارتش چه در دوران دفاع مقدس و چه بعد از آن، در مشکلات مختلف از جمله بلایای طبیعی و در عرصه‌های مختلف، ارتش خود را از مردم جدا ندارد و خود را از جنس مردم می‌دانند.
فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق کشور:
فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق کشور و ارشد نظامی آجا در استان خراسان‌جنوبی گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران به ارتشی شکست ناپذیر و قدرتمند تبدیل شده است و اجازه نخواهد داد در غوغا و جنگ رسانه‌ای نظام سلطه، راهبرد نظام اسلامی آسیب ببیند.
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
فرمانده کل قوا همچنین اتحاد روزافزون نیروهای مسلح را لازم و موجب عصبانیت دشمن دانستند و گفتند: دست برادری دادن ارتش و سپاه، حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکایی‌ها بود.
دولت باید یک دوره مذاکره جدی با FATF با هدف بازنگری و اصلاح برنامه اقدام ایران داشته باشد و این مذاکره باید مبتنی بر این فهم پایه‌ای باشد که اجرای برخی از اقدامات برنامه اقدام تکمیل کننده تحریم‌های ظالمانه آمریکاست.
حسن بیگی مطرح کرد؛
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: افرادی که هنوز به دنبال تصویب CFT و پالرمو هستند، به دنبال خوش‌رقصی برای آمریکا و اروپا خواهند بود.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: اقدام آمریکا در تروریست‌نامیدن سپاه، عقده‌گشایی و رفتاری کودکانه و ریشه حماقت‌ها و گستاخی‌های آمریکا یقینا استیصال و درماندگی است.
مردم بیرجند در حمایت از سپاه پاسداران و محکومیت اقدام آمریکا بعد از اقامه نمازجمعه امروز راهپیمایی کردند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: استکبار جهانی و شیطان بزرگ که خود گروه های تروریستی را ایجاد و آن ها را جابجا می کند چطور نیروهای مستقل یک کشور مستقل را تروریست می نامد، آیا چنین اتفاقی از نظر حقوق بین الملل در دنیا افتاده است؟ آیا اینگونه عمل کردن خنده آور نیست؟
در گردهمایی طلاب در حمایت از سپاه مطرح شد
مدیرحوزه علمیه سفیران هدایت بیرجند گفت: در آینده‌ای نزدیک، آمریکا و اذناب او در منطقه به زباله دان تاریخ سپرده خواهد شد و ان‌شا‌ءالله مذلت آن را همه خواهیم دید.

صفحه‌ها

اشتراک در آمریکا