نمایش 1 - 10 از 884
تحلیلگر مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: مسئله کم شدن بودجه رسانه ملی یک جنگ روانی است تا حواس مردم از اقدامات ظریف در آمریکا و مذاکرات هسته ای پرت شود.
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان قم:
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان قم با اشاره به اهمیت و نقش شورای نگهبان گفت: نوعا دشمنان شورای نگهبان، دشمنان خارجی این ملتند؛ مثل غربی‌ها، آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها.اما بعضی مواقع ،عده‌ای ناآگاه در داخل کشور هم، همان حرف‌های امریکا و اسرائیل را می‌زنند، مخصوصا ایام انتخابات.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: مذاکره مجدد با دشمنانی که دست آن‌ها به خون شهدا در 40 سال گذشته آلوده است، معنا ندارد.
کارشناس سیاسی مطرح کرد
کارشناس سیاسی گفت: در بحث حقوق بشر، آمریکا به این موضوع توجه دارد که می‌بایست منافع او در دنیا تأمین شود.
رئیس تبلیغات روحانی در خراسان‌جنوبی و نماینده اصلاح طلب ادوار:
فعال سیاسی اصلاح‌طلب خراسان‌جنوبی گفت: اینستکس یک راهکار غیرعملی است و این راهکار یک نوع فریب‌کاری و ضرروزیان مالی است که به ما وارد می‌شود.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که برای پیشرفت کشور نیاز به برجام نداریم گفت: عدم اجرای گام دوم کاهش تعهدات برجامی به معنای کوتاه‌آمدن جمهوری اسلامی ایران در مقابل غربی‌ها است و سبب خواهد شد تا تحریم‌ها علیه ملت و نظام تثبیت شود.
سیاست خارجی آمریکا در زمان دونالد ترامپ اگر چه بسیار پر سر و صدا بود اما هیچ آورده ای برای کاخ سفید نداشت.
شکست معامله قرن و تثبیت آرمان فلسطین/ 2
کارشناس سیاسی گفت: طرح معامله قرن که امروز ترامپ بیان می‌کند در واقع برداشتن لقمه بزرگتر از دهان است و این هم مانند سایر طرح‌های آمریکا به استناد تاریخ با شکست مواجه خواهد شد.
عکس‌نوشته/
در عکس‌نوشته‌های زیر بیانات امام خامنه‌ای در خصوص روز جهانی قدس را مشاهده می‌کنید.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: روند حرکت جهانی به سمت سقوط آمریکا از موقعیت تک موقعیتی، اضمحلال رژیم صهیونیستی و تضعیف آل سعود تا شکل‌گیری قطب بزرگ اسلامی با محوریت ایران به پیش می‌رود.

صفحه‌ها

اشتراک در آمریکا