نمایش 1 - 7 از 7
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این‌که اشرافی‌گری به شدت برای آینده انقلاب اسلامی مضر است گفت: روحیه اشرافی گری روحیه‌ای است که کشور را به سمت مصرف‌گرایی سوق داده و استقلال و اقتصاد کشور را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خاورستان:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از آسیب‌های جدی که انقلاب را در مسیر حرکت توفنده آن تهدید کرده و می‌کند همین اشرافی‌گری است و اشارات مقام معظم رهبری به این موضوع حائز اهمیت است که باید در قول و عمل جدی گرفته شود.
کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خاورستان؛
کارشناس مسائل سیاسی گفت: اشرافی‌گری مانند یک موریانه است که اگر مبادرت نشود کم‌کم از درون نظام را نابود خواهد کرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج و نیروهای بسیجی سربازان انقلاب اسلامی هستند لذا می‌توانند در زمینه فضای مجازی بسیار کمک کنند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان این‌که اگر کسی به زندگی اشرافی عادت کند، هیچ‌وقت مستضعفین را درک نخواهد کرد، گفت: تقریبا مسئولان ما به جز مقام معظم رهبری در یک زندگی اشرافی به سر می‌برند که وقتی مردم به زندگی آن‌ها نگاه می‌کنند حسرت می‌خورند.
دانا گزارش می دهد؛
دولتی‌ها در حالی سعی در بهره‌برداری سیاسی از پدیده گورخوابی دارند که خود عامل اصلی به وجود آمدن چنین پدیده‌ای هستند؛ خوی اشرافی‌گری مسئولان دولتی نشات گرفته از تفکر دولت سازندگی است، تفکری که می‌گفت برای چرخیدن چرخ توسعه، له شدن طبقه مستضعف امری طبیعی است.
سایت هاشمی باز هم سخنان منتشر نشده وی را منعکس کرده که به نظر می رسد این سخنان در راستای پاسخگویی به اعتراضات مردم در خصوص برگزاری جشن میلیاردی دولت برای زنان در محل کاخ است.
اشتراک در اشرافی گری