نمایش 1 - 10 از 12
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح:
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: فشار اقتصادی، تحریم، فشار به کشورهای دیگر و تروریست خواندن سپاه از جمله اقدامات آمریکا در آخرین نفس‌ها، علیه ایران اسلامی است چراکه آمریکایی‌ها از هیبت پاسداران انقلاب اسلامی به خود می لرزند.
سرپرست فرمانداری ویژه طبس:
سرپرست فرمانداری ویژه طبس گفت: واقعه طبس یک برد ملی و جهانی دارد و باید سال آینده از سفرای و افراد خارج کشور برای حضور در منطقه دعوت شود.
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح:
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: صحرای طبس یک نمونه از تجلی‌گاه امدادهای غیبی به نفع انقلاب اسلامی و به ضرر جنایتکاران عالم است و باید به دنیا این پیام منتقل شود که حادثه طبس برای اولین بار هیمنه آمریکا را شکست و آنها را ذلیل کرد.
مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی:
مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی گفت: استاندار خراسان‌جنوبی جهت بررسی و برآورد اعتبار مورد نیاز برای موزه طبس و بیرجند دستور داده یک کارگروه تشکیل شود.
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: ۵ اردیبهشت در حقیقت روز عید است چراکه روز شکست مفتضحانه نظامی آمریکا در صحرای طبس است.
ویژه برنامه های صدا وسیمای خراسان جنوبی در سالروز رویداد پر عظمت تاریخی شکست امپراطوری کفر آمریکا در صحرای طبس به روی آنتن می‌رود.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت:اولین انیمیشنی که در مورد حادثه طبس ساخته شده است به صورت سه بعدی و واقعیت افزوده آماده شده که برای اولین بار در روز 5 اردیبهشت ماه کلید خواهد خورد.
امام جمعه طبس:
امام جمعه طبس با بیان این که باید 5اردیبهشت در تاریخ ماندگار شود، گفت: این روز بایستی در تقویم ملی جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز طبس ثبت شود.
بازخوانی خاطرات حجت الاسلام رضوی حیدری
آنچه می خوانیم مشاهدات عینی زنده یاد "حجت الاسلام حیدری" امام جمعه فقید شهرستان فریمان و فرمانده کمیته انقلاب اسلامی طبس در سال 1359 می باشد که به قلم خویش نگاشته است...
اساندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی از نیاز اعتبار یک میلیارد ریالی احداث موزه مرگ بر آمریکا در طبس خبر داد و گفت: صحرای طبس و این مکان مقدس باید به دفتر خاطرات ارزشمند انقلاب اسلامی برای نسل های آینده تبدیل شود.

صفحه‌ها

اشتراک در 5 اردیبهشت