نمایش 1 - 10 از 34
گزارش/
در توئیتر فارسی هشتگ #اگر_به_تلفن_اوباما_جواب_نمیدادی به ترند برتر تبدیل شده و در اینستاگرام نیز این هشتگ و جملات کنایه آمیز مطرح شده بین کاربران دست به دست می شود.
اظهارات امروز صبح حسن روحانی مبنی بر این‌که "اگر به تلفن اوباما جواب نمی‌دادم برجام شکل نمی‌گرفت" با واکنش جالب کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: سال گذشته 85 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی انجام شد که ارزش پرونده‌های تشکیل شده 2 میلیارد و 500 میلیون تومان است.
مشاور وزیر امور خارجه:
مشاور وزیر امور خارجه با اشاره به این‌که باید سیاست همسایگی را نهادینه کنیم، گفت: لازم است این سیاست را عملی و منافع خود را با منافع همسایگان پیوند بزنیم.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با اشاره به سفارش مکرر مقام معظم رهبری بر استفاده از جوانان نخبه و دانشمند، گفت: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی رونق تولید و نگاه به درون کشور و جوان گرایی است.
در طی هفته‌های گذشته، به واسطه تمهیدات اجرایی شده، نرخ ارز با روند نزولی همراه شد، اما در شرایطی که بسیاری، ریشه گرانی‌ها را در افزایش نرخ ارز بیان می‌کردند، قیمت بالای بسیاری از کالا‌ها به قوت خود باقی است.
رئیس‌جمهور با چند اقتصاددان جلسه می‌گذارد، نه برای اینکه آن‌ها دلشان برای سخنان رئیس‌جمهور تنگ شده بود، برای اینکه او و مردم، پیشنهادات اقتصاددانان را بشنوند، اما خبر منتشره از این نشست فقط اظهارات رئیس جمهور است!
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با بیان این‌که بهانه‌گیری‌های آمریکا با CFT برطرف نمی‌شود، گفت: آمریکا عزت ایران را نمی‌خواهد چرا که ملت ایران آگاه است و نمی‌خواهند که ایران مستقل و قدرتمند باشد.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی با بیان این‌که باید جنگ اقتصادی را به فرصت تبدیل کرد گفت: دولت، افرادی که در بانک پول دارند را تشویق کند تا طرح‌های نیمه‌تمام را تمام کنند.
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی:
فرمانده سپاه خراسان جنوبی با بیان این‌که دوقطبی بین معیشت و موشک جنگ روانی دشمن است گفت: هدف دشمنان، تخریب اربعین حسینی است.

صفحه‌ها

اشتراک در مشکلات اقتصادی