نمایش 1 - 10 از 47
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی عامل اولیه بیش از 95 درصد تصادفات خراسان جنوبی را عامل انسانی دانست و گفت: گاهی اوقات بر روی راه‌ها تاکید می‌شود اما باید به تمام موضوعات پرداخته شود.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: پس از ماه مبارک رمضان کاروان سلامت و نیکوکاری این جمعیت با هدف بررسی نتجیه درمان بیماران و توزیع اقلام بهداشتی به منطقه اعزام خواهد شد.
دبیر کانون پویندگان علم کویر خبر داد
دبیر کانون پویندگان علم کویر گفت: دومین بازارچه خیریه و جشنواره نوروز لبخند از 13 تا 18 اسفند ماه در محل دهکده خلاقیت و اختراع واقع در خیابان شهداء بیرجند برپا خواهد بود.
معاون وزیر بهداشت عنوان کرد؛
معاون بهداشت وزارت بهداشت، گفت: حدود ۱۴ درصد کودکان ۱۵ تا ۲۳ ماهه کشور در معرض اضافه وزن هستند.
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به ثبت بیش از یک میلیون ولادت در ۹ ماهه اول امسال گفت: فراوان‌ترین اسامی در ۹ ماهه ابتدایی امسال برای پسران امیرعلی و برای دختران فاطمه بوده است.
دو عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی جایزه‌های مسابقه‌ بین‌المللی هنرهای تجسمی "لوئی فرانسوا" کشور فرانسه در سال ۲۰۱۷ را نصیب خود کردند.
توسط محققان ایرانی؛
یک استارتاپ ایرانی، محصولی سخت افزاری طراحی کرده که از طریق آن والدین می‌توانند در هر لحظه از سلامت فرزند خردسال خود مطمئن شوند.
برای افزایش مهارت کودک لازم است تا والدین در انجام بازی ها اجازه ابتکار عمل را به او بدهند.
يك نویسنده و مترجم مطرح كرد؛
نویسنده و مترجم کتاب‌های علمی در بندرعباس بر لزوم توجه بیش‌تر به نیازها و دغدغه‌های کودکان و نوجوانان در انتخاب و انتشار کتاب‌های علمی مناسب تاکید کرد.
گزارشی از کلیدی که به سنگ خورد؛
بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند که واردات بی رویه کالاهای خارجی و عدم حمایت دولت از تولید کنندگان داخلی باعث شده است تا بازار نوشت افزار نیز همچون بسیاری از کالاهای دیگر به تسخیر غربی ها درآید.

صفحه‌ها

اشتراک در کودکان