نمایش 1 - 10 از 95
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 19
خادمان بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) با حضور در بیمارستان‌های ولیعصر(عج)، امام رضا(ع) و رازی بیرجند از بیماران عیادت و دلجویی کردند.
درمانگاه قلب و عروق و پایگاه توسعه تحقیقات بالینی در بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی رازی بیرجند افتتاح شد.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت:در زلزله کرمانشاه برخی از مسئولان وزارتی که مسئولیت مستقیم در برطرف کردن مشکلات داشتند، به جای پرداختن به مسائل بحرانی، به ایجاد حواشی در خصوص مسکن مهر پرداختند که این جفای به مردم و برخلاف مصالح عمومی است.
حبیب الله کاسه ساز تهیه کننده ارزشی سینمای ایران صبح امروز درگذشت.
یک منبع آگاه با اشاره به انتقال حسین فریدون به بیمارستان دی توسط نیروهای اورژانس، گفت: تنش عصبی سبب بروز مشکل برای وی شده است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای استاندار، وضعیت اقتصادی مردم یک شهرستانی که تعداد بسیار زیادی از آن‌ها تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند را با وضعیت اقتصادی خودشان مقایسه نکنند.
اختصاصی خاورستان /
پس از اینکه برادر خانم فرماندار نهبندان در بیمارستان شهید آتشدست نهبندان مورد عمل جراحی قرار می گیرد مبلغی که می خواهد ایشان پرداخت کند از حساب مددکاری کم می‌شود.
آذر و آبان زمانی است که تعدادی از پزشکان متخصص بیمارستان طبس به‌دلیل پایان دوره جابه‌جا شده و پزشکانی جدید جایگزین آن‌ها می‌شوند؛ طی چند روز اخیر برای نخستین بار جراح چشم در بیمارستان طبس مستقر شده اما جراح اعصاب نیز از تخصص‌های مورد نیاز این بیمارستان است.
پیگیری یک سوژه
این روزها موضوعی که بسیاری از بیماران در بیمارستان‌های بیرجند با آن مواجه هستند موضوع عدم رسیدگی کافی توسط پرسنل است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اعتبار هزینه شده برای ساخت و تجهیز اورژانس را حدود ۴ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: تمام این اعتبار توسط معاونت درمان وزارتخانه تامین شد و حتی یک ریال هم از اعتبارات دانشگاه هزینه نشد.

صفحه‌ها

اشتراک در بیمارستان