نمایش 1 - 10 از 26
فرمانده ارشد نظامی ارتش در خراسان جنوبی:
فرمانده ارشد نظامی ارتش در خراسان جنوبی گفت: در شرایط کنونی کشور، همه ما در برابر جنگ اقتصادی دشمن بایستی همانند جهاد در دفاع با مشارکت همه جانبه در موضوع اقتصاد، جهاد اقتصادی را پیش ببریم.
خطیب موقت نماز جمعه بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: دولت باید موانع تولید را در این جنگ اقتصادی از سر راه تولیدکنندگان بردارد.
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی با بیان این‌که بعد از انقلاب اسلامی، مساجد حیات تازه‌ای گرفتند، گفت: مساجد در تشکیل انقلاب، ثبیت آن و در جنگ تحمیلی بسیار موثر بودند.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مهم‌ترین و بدترین نتیجه‌ای که فتنه 88 داشت آغاز تحریم‌های بزرگ علیه کشور بود گفت: یقینا بعد از فتنه 88 و آشوب‌های خیابانی بزرگترین تحریم‌های آمریکایی اروپایی علیه ملت ایران شکل گرفت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: باید سالروز فتح خرمشهر را بیان کنیم و بدانیم پیروزی اقتصادی، سیاسی و فرهنگی با مجاهدت، صبر و مقاومت حتمی خواهد بود.
پس از این که چین اعلام کرد تعرفه‌های تلافی‌جویانه‌ای برای واردات آمریکایی وضع خواهد کرد سهام وال‌استریت در همان آغاز معاملات ۲ درصد سقوط کردند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: کارگر می‌تواند بهترین‌ها را برای اقتصاد استان رقم بزند و باید بداند بدون حضور او این قافله به سرانجام نخواهد رسید و بایستی همه با یکدیگر همکاری همه جانبه داشته باشند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه فرهنگ خرید کالای ایرانی وجود ندارد و برخی‌ها تنها به دنبال خرید کالای خارجی هستند. شعار سال گذشته در کنار شعار امسال نباید فراموش شود و با رونق تولید می‌توان از جنگ اقتصادی عبور کنیم.
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی گفت: امروز باید در مقابل جنگ نرم و اقتصادی ایستادگی کنیم و کاملا روشن است دشمنان قسم خورده ما و بعضی از کسانی که دل باخته غرب هستند این جنگ اقتصادی را به راه انداخته‌اند.
رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور:
رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور گفت: اصناف می توانند با بعضی گران فروشی ها مقابله کنند و ما از دولت می خواهیم که از دخالت در امور اصناف پرهیز کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در جنگ اقتصادی