نمایش 1 - 10 از 14
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بشرویه
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بشرویه با بیان این‌که یکی از چالش‌های مهم امروز موضوع بیکاری است، گفت: مهارت آموزی راه برون رفت از فقر بوده و ایجاد گفتمان مهارت در سطح کشور از الزاماتی است که باید به آن توجه کرد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی:
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی گفت: 95 درصد فضای آموزشی در استان مهیا است و سه برابر میانگین کشوری در استان خراسان جنوبی فضای آموزشی وجود دارد.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: تولید مستلزم دانش فنی است و زمانی جوانان می‌توانند تولید را رونق دهند که اشتغال مولد در مباحث فنی داشته باشند و هر نوع فعالیت اقتصادی مشروط به داشتن مهارت و علوم فنی است.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای درمیان:
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای درمیان گفت: امسال پنج دوره آموزش‌های مهارتی در هنگ مرزی گزیک برگزار شده و 12 هزار و 884 نفر ساعت آموزش انجام شده و 106 نفر در این کلاس‌ها شرکت کردند.
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: مهارت‌آموزی در کشور ارزشمند است اما متاسفانه این مهارت‌آموزی در جامعه با دخالت دولت حذف شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی:
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی گفت: طی سال گذشته 4 هزار و 738 نفر از مددجویان امداد آموزش‎های فنی و حرفه‌ای را در استان فراگرفتند که از این تعداد یک هزار و 749 نفر در آموزش مقدماتی، یک هزار و 519 نفر در آموزش پایدار و توسعه و یک هزار و 470 نفر در آموزش مهارتی حضور داشتند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: نیروهای جوان و تحصیل کرده در عین تخصص و تجربه علمی که فرا می‌گیرند نیاز دارند مهارت و کار اجرایی و عملیاتی را آموزش ببینند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: بر اساس نیاز بازار آموزش‌ها بایدارائه شود در غیر این صورت اگر آموزشی منجر به اشتغال نشود باید از سیاست‌های فنی و حرفه‌ای حذف شود.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بیرجند:
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بیرجند گفت: بیشتر رشته‌هایی که در مرکز فنی و حرفه‌ای خواهران بیرجند آموزش داده می‌شود منجر به اشتغال خانگی و کسب درآمد برای بانوان می‌شود.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی:
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: سازمان فنی و حرفه ای افتخار دارد که 18 نفر از همکاران، خانواده شهدا هستند، در روز چهارشنبه 3 مردادماه جاری بزرگترین رویداد فرهنگی سازمان فنی و حرفه ای در راستای کنگره 2 هزار شهید استان یادواره شهدای گرانقدر فنی و حرفه ای برگزار خواهد شد.

صفحه‌ها

اشتراک در مهارت آموزی