نمایش 1 - 8 از 8
مسئول متنا خراسان جنوبی مطرح کرد
مسئول متنا خراسان جنوبی گفت: ازجمله تولیدات انتشاریافته می‌توان به ساخت 7 قسمت پویانمایی با عنوان «ما یک خانواده شاد هستیم»، ساخت فیلم کوتاه با عنوان «نگاه حسرت‌آلود»، طراحی بیش از 50 پوستر و اینفوگرافیک با محوریت اعتیاد و مبارزه با موادمخدر و همچنین تولید آثار گرافیکی دیگری از این قبیل اشاره کرد.
مسئول متنای خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مسئول مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: فعالان فضای مجازی خراسان‌جنوبی در دو محور نرم افزار موبایلی و انیمیشن حضور فعالی داشته‌اند و تاکنون توانسته‌اند درخشش خوبی در این رقابت‌ها داشته باشند.
سرفرازی معاونت امور اقتصادی استانداری روز گذشته با خداحافظی از مردم استان، بر موضوع برکناری اش از معاونت استانداری مهر تاییدی زد.
گفتگو با آهنگری که 52 سال سابقه کار دارد
برات عباسی، آهنگربیرجندی با 52 سال سابقه کار گفت: به رغم این که تاکنون هر دو چشمم را به جهت سختیهای این حرفه، جراحی کردم، اما حاضر به ترک این شغل نیستم.
اختصاصی/ در پی معارفه فرمانداران استان
صبح امروز در پی حکم استاندار براتی از فرمانداری درمیان رفت و بشیری زاده به این فرمانداری آمد.
فرماندار درمیان خبر داد
فرماندار درمیان گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون برای 370 نفر از شهروندان درمیانی فرصت شغلی ایجاد شده است که این میزان 60 درصد تعهد اشتغال شهرستان است.
فرماندار درمیان :
فرماندارشهرستان درميان: 56پروژه عمراني خدماتي با اعتباري بالغ بر 30 ميليارد و 752ميليون ريال همزمان با هفته دولت در شهرستان درميان به بهره برداري مي رسد.
فرماندار درمیان از پایان عملیات بهسازی و مرمت 107 واحد مسکونی آسیب دیده بر اثر زلزله سال گذشته زهان تا پایان شهریور ماه سالجاری خبر داد.
اشتراک در براتی