نمایش 1 - 10 از 432
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس مطرح کرد
حجت‌الاسلام سلیمی از مشاجره لفظی حسن روحانی و حسن رحیم‌پور ازغدی در نشست شب گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره بنزین خبر داد.
روحانی در دیدار عیدانه با برخی اعضای دولت و مسوولان کشور:
رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت و اهمیت اقدام دولت در افزایش نرخ بنزین و کمک به خانوارهای ضعیف و متوسط کشور از محل درآمد حاصل از آن، اظهار داشت: این کار به نفع مردم و اقشار تحت فشار جامعه بوده و می‌تواند در حل مشکلات آنان مفید و موثر باشد.
بعد ازگذشت 5 سال؛
رئیس جمهور در اولین سفر خود به خراسان‌جنوبی در سال 1393 حداکثر زمان انجام شدن وعده‌هایش را دو سال بعد یعنی در سال 1395 اعلام کرد اما هم‌اکنون حدود پنج سال از اولین سفر وی و حدود سه سال از سالی که برای تحقق وعده‌ها گفته بود گذشته در حالی که فقط 40 درصد مصوبات اجرایی شده است.
پاسکاری ادعاهای کذب توسط مقامات دولتی؛
جهانگیری و روحانی در حالی ادعای موافقت مقام معظم رهبری با لوایج چهارگانه و FATF را مطرح می کنند که مجمع تشخیص مصلحت نظام این ادعا را تکذیب کرده است.
اسماعیلی: هیچ مفسدی در امان نخواهد بود
چندی پیش رئیس‌جمهور سخنانی را درباره رویکرد جدید قوه قضائیه در برخورد با فساد اعلام کرد که برخی از افراد این انتقادات را درحال حاضر مناسب ندانسته و معتقدند که روحانی با اهدافی خاص اظهارات خود را بیان کرده است.
دستاوردسازی برای برجامی که نتیجه ای تقریبا هیچ داشته از سوی دولتمردان تمامی ندارد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که در واقع دولت و مجلس در زمینه کنترل قیمت‌ها به وظایف خود عمل نکرده است، گفت: آقای رئیس جمهور همان‌گونه که وعده داده بودید برای حل مشکلات مردم از کلید مبارک خود استفاده کنید تا شاید مؤثر افتد.
رهبری سال ۹۲ به کاندیداها تاکید داشتند جوری حرف بزنید که اگر در خرداد سال آینده نوار امروز شما را جلوی خودتان گذاشتند، شرمنده نشوید؛ جوری وعده بدهید که چنانچه آن وعده را بعدا به رخ شما کشیدند، مجبور نباشید تقصیر را گردن این و آن بگذارید و بگویید که نگذاشتند، نشد...
نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: هر چند افراد دیگری در هفته اول در استان‌های شمال کشور حضور داشتند اما مردم انتظار داشتند شخص اول دولت نیز حضور داشته باشد. البته اقای روحانی رفت اما دیرهنگام بود.
رئیس جمهور:
حسن روحانی که ده روز پس از وقوع سیل به مناطق آسیب دیده سفر کرده گفت: مشکل اصلی این است که رودخانه‌ای که اینجا باید همه آب را به سمت دریا بکشد، متأسفانه لایروبی نشده و دارای رسوب زیادی است.

صفحه‌ها

اشتراک در رئیس جمهور