نمایش 1 - 10 از 18
یاران انقلابی کشور بار سفر می‌بندند تا روزبه‌روز شاهد مرگ یا شهادت نسل اول انقلاب باشیم. به بهانه رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مروری می‌کنیم بر علمای انقلابی که در این سال‌ها از دستشان دادیم
تجمع اعتراض آمیز علمای شیعه و اهل‌سنت خراسان‌جنوبی در محکومیت جنایات آل‌سعود و اعدام شیخ نمر
پیش‌ازظهر امروز تجمع اعتراض‌آمیز علما، روحانیون، اساتید و طلاب حوزه‌های علمیه شیعه و اهل‌سنت خراسان‌جنوبی در محکومیت جنایات رژیم آل‌سعود و اعدام شیخ نمر در حوزه علمیه الصدیق بیرجند برگزار شد.
مولوی حسینی از علمای اهل سنت زیرکوه نیز این حادثه خونینی را محکوم کرد و گفت: این حادثه بی کفایتی و بی لیاقتی حکام عربستان را م رساند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقر عبادی
نماینده مردم بیرجند در مجلس:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: تکامل درونی یکی از مهمترین دستاوردهای بعثت بوده است.
نشست هم‌اندیشی علمای تشیع و تسنن خراسان‌جنوبی
نشست هم‌اندیشی علمای تشیع و تسنن در روز عید مبعث در خراسان‌جنوبی برگزار شد.
آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی
دادستان کل کشور:
دادستان کل کشوربا اشاره به این که آل سعود باید به سبب جنایت هایش به مردم بی دفاع یمن، پاسخگوی تاریخ و خدای تاریخ باشد، اضافه کرد: امروز جریان جاهلیت مدرن، یک امتداد راهبردی دارد.
علمای تشیع و تسنن در جمع عاشقان حضرت محمد(ص)
علمای تشیع و تسنن خراسان‌جنوبی، توهین به پیامبر اسلام(ص) را محکوم کردند.
رئیس جمهور
همراه با دولت یازدهم در سرزمین طلای سرخ/124
گزارش تصویری نشست اصحاب رسانه خراسان جنوبی با محمدرضا صادق مشاور رئیس جمهور در امور رسانه و جلسه توسعه و سرمایه گذاری خراسان جنوبی با حضور رئیس جمهور و دیدار رئیس جمهور با علما، نخبگان و ایثارگران خراسان جنوبی.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه ‌فتنه بزرگی‌ در آینده علیه علما رخ خواهد داد، گفت: ‌علائم این فتنه با اهداف فتنه 88 مشترک است‌.
عضو شورای مرکزی تجمع علمای مسلمان لبنان
آمریکا از طریق همکاری با ایران، به دنبال این است که یک جبهه‌ی درگیری بسیار گسترده میان شیعه و سنی ایجاد کند تا در جهان و به‌ویژه جهان عرب و اسلام و مجامع اهل سنت، بگویند ای اهل سنت به پا خیزید که ایران شیعه آمده تا با اهل سنت بجنگد.

صفحه‌ها

اشتراک در علما