نمایش 1 - 10 از 57
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از امدادرسانی به 2 هزار و 841 نفر در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: بیش از یک هزار و 800 نفر اسکان داده شده‌اند.
بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله، طوفان، آتش فشان و ... در همه جای جهان خسارات زیادی را به بار می آورند، این مسائله جدا از این که فاجعه جانی و مالی به بار می آورد، یک اتفاق قشنگ انسانی را نیز به دنبال دارد و آن هم همدلی و کمک کردن به یکدیگر است که رنگ، نژاد و ملیت هم نمی شناسد.
گزارش خبری:
فرمانداران شهرستان‌های خراسان جنوبی از اقدامات انجام شده طی بارندگی‌های اخیر و جاری شدن سیلاب در بعضی از نقاط و برآورد خسارات وارده گزارش دادند.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی:
مدیرعامل جمیعت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی گفت: به دنبال بارندگی‌های اخیر در خراسان‌جنوبی، یک هزار و 514 نفر درگیر سیل امدادرسانی شدند.
گزارش/
اهالی بخش دستگردان شهرستان طبس از نحوه خدمات‌رسانی مسئولان دولتی شهرستان و استان در سیل گلایه دارند و اعلام کردند: بعد از گذشت حدود 40 ساعت از آغاز بارندگی و وقوع سیل، تاکنون هیچ‌کدام از مسئولان حتی شهرستانی در منطقه حاضر نشدند و فقط مدیریت تلفنی داشته‌اند.
شهرداراسدیه:
شهردار اسدیه گفت: با همکاری شهرداری اسدیه، هلال احمر و بهزیستی شهرستان درمیان اعضای خانواده واحد مسکونی تخریب شده اسکان داده شده و برای آنها سبدغذایی و امکانات فراهم شده است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی:
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی گفت: از صبح امروز 28 اکیپ برآورد خسارت به شهرستان‌های استان اعزام شده‌اند.
فرماندار درمیان:
فرماندار درمیان گفت: طی بارندگی‌های روز گذشته در شهرستان درمیان به 10 خودروی گرفتار در سیل امداد رسانی شد.
طی 24 ساعت گذشته؛
مدیرعامل جمیعت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: مجموع کل آسیب دیدگان 299 نفر بوده که از این تعداد 10 نفر مربوط به حوادث جاده‌ای، 4 نفر شهری و 285 نفر سیل و آبگرفتگی بوده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی:
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی گفت: با تلاش نیروهای امدادی شهرستان طبس مسافران اتوبوس محور عشق آباد- بردسکن نجات پیدا کردند.

صفحه‌ها

اشتراک در سیل