نمایش 1 - 10 از 25
رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی:
رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی گفت: نرخ جان باختگان در کشور 6.6 اعلام شده در صورتی که در خراسان جنوبی این آمار به 9.9 رسیده است.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای سربیشه خبر داد
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای سربیشه گفت:770 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در مرکز فنی و حرفه‌ای سربیشه اجرا شد.
معاون اورژانس خراسان جنوبی خبر داد
معاون اورژانس خراسان جنوبی از فعالیت 420 نفر نیروی تخصصی فوریت های پزشکی استان در طرح تابستانه سال جاری خبر داد. .
رئیس میراث فرهنگی قاین خبرداد
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قاین گفت: 120 هزار مسافر و گردشگر تا کنون از اماکن تاریخی و بقاع متبرکه این شهرستان بازدید کرده اند.
رئیس میراث فرهنگی قاین خبر داد
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قاین از انجام 35 هزار بازدید از جاذبه های گردشگری قاین خبر داد.
گزارشی از حال و هوای بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) اسدیه در هفته ای گه گذشت؛
پزشکان بهداری نیروی زمینی سپاه شمال شرق کشور با همکاری قرارگاه شهید ناصری, بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی خراسان جنوبی طی دو هفته به بیش از 14 هزار بیمار شهرستان مرزی درمیان خدمات پزشکی رایگان ارائه کردند.
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
رزمنده دفاع مقدس گفت:متاسفانه بعد از دفاع مقدس کتاب دفاع مقدس هم بسته و فرهنگ ایثار وشهادت فراموش شد اگر ما می‌توانستیم از دفاع مقدس در همه زمینه ها الگو بگیریم و این وضعیت کنونی را به خصوص در زمینه فرهنگی را نداشتیم.
معاون اورژانس 115 خراسان جنوبی گفت:59 پایگاه زمینی و 67 دستگاه آمبولانس وتعداد 380 نیروی متخصص امدادی در سطح استان در مسیر جاده ها و مراکز شهری مستقر هستد.
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز:
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز گفت: اگر دولت یک‌ سوم پولی را که برای خرید 100 هواپیما می‌خواهد هزینه کند به مراکز علمی و دانشگاهی کشور اختصاص دهد قطعاً خواهیم توانست در 10 سال آینده هواپیما تولید کنیم.
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز:
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز گفت: دولت ایران در زمینه اقتصادی باید مانند سایر کشورها از سیاست در های بسته استفاده کند و سیاست درهای باز را کنار بگذارد.

صفحه‌ها

اشتراک در عباسی