نمایش 1 - 8 از 8
کارشناس سیاسی مطرح کرد
کارشناس سیاسی گفت: پیام سیدالشهدا علیه‌السلام این است دولتمردان جمهوری اسلامی و ملت برای فرهنگ جهاد و شهادت در کشور ارزش قائل شوند.
مسئول کارگروه زنان و خانواده ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خراسان جنوبی مطرح کرد
مسئول کارگروه زنان و خانواده ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: در ایام دهه فجر بیش از 800 برنامه در حوزه زنان خراسان جنوبی برگزار خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی خراسان جنوبی:
معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: دامپزشکی خراسان جنوبی حائز رتبه برتر میز خدمت در بین دستگاه‌های اجرایی شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با بیان این که برنامه‌های شهرداری‌ها نباید با برنامه‌های افق 1420 متعارض باشد، گفت: نیمه نخست سال 97 تعیین مشاورین راهبردی شهرداری های استان را خواهیم داشت و شهرداری ها در نظر داشته باشند که از مشاورین بومی انتخاب کنند.
مسئول سابق سازمان بسیج فرهنگیان استان:
مسئول سابق سازمان بسیج فرهنگیان استان با بیان اینکه در سال 91، 80 حلقه صالحین داشتیم که این تعداد اکنون به 228 مورد رسیده است، گفت: تعداد مربیان نیز اکنون 22 نفر است.
جلیلی:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: خوش باوران به غرب امروز که به بدعهدی امریکا اذعان دارند انتطار این است که با زبان تکریم با ملت سخن بگویند و قدرت اتکا به نیروهای خودی را باور کنند.
در حالی که بر اساس قوانین اسلام و هم چنین حفظ کرامت زنان برای آنها بهتر است در محیطی آرام از لحاظ روانی و شرعی کار کنند، خبرگزاری دولتی ایسنا در اقدامی عجیب طرح تکریم بانوان توسط شهرداری را زیر سوال برده و آن را معادل خانه نشینی
حجت الاسلام و المسلمین محسن مومنی مقدم
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان جنوبی بر تکریم زائرین امامزادگان از سوی خادمین بقاع متبرکه تاکید کرد.
اشتراک در تکریم