نمایش 1 - 10 از 126
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان بیشتر از حد تصوربود و به دلیل گستردگی تخلفات روند تحقیق از این صندوق در مجلس طولانی شد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: باید زمینه را برای جذب بیشتر دانشجویان خارجی در دانشگاه‌های خراسان‌جنوبی فراهم کرد.
نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: امام خمینی (ره) در بحث مقابله با ظلم، استقامت را مطرح کردند و این مقاومت ابتدا جای خود را بین مردم ایران و بعد از آن مردم سایر جهان باز کرد و نقطه قوت انقلاب اسلامی شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در صفحه اینستاگرامی خود عدم افزایش قانون دانشجو معلمان از سوی وزارت آموزش و پرورش را یک تخلف آشکار دانست.
دستور توقف ساخت درمانگاه به تامین اجتماعی از سوی دانشگاه علوم پزکشی بیرجند؛
مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان‌جنوبی گفت: دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرده که می‌خواهد در شمال شهر بیرجند یک بیمارستان محلی ایجاد کند و بر این اساس ضرورتی ندارد که تأمین اجتماعی مرکز درمانی دیگری در شمال شهر بسازد.
مراسم احیا شب‌های قدر ماه مبارک رمضان در محل مسجد امام حسین (ع) بیرجند برگزار شد.
گزارش/
دفتر نمایندگی وزات امور خارجه در بیرجند آبان‌ماه سال 1393 افتتاح شد اما پس از گذشت 4 سال در سه نوبت مدیر آن تغییر کرد و هم‌اکنون که بیش از 11 ماه از رفتن آخرین مسئول آن می‌گذرد، این دفتر مسئول ندارد و تقریبا تعطیل شده است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در صحنه نماد عظمت، اقتدار و مردمی بودن انقلاب و الگویی برای دیگر کشورها است.
حجت الاسلام عبادی نماینده بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، فرماندار خوسف و چند تن از مسئولان این شهرستان در دهگردشی‌ روستاهای معدن قلعه‌زری، بیشه، بصیران و علی‌آباد زارعین حضور پیدا کردند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
ماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از مردم و مسئولان توانمندی‌های معلولان را درک نمی‌کنند در حالی که آنقدر معلولان توانمندی دارند که نسبت به دیگران از درجه بالاتری برخوردارند.

صفحه‌ها

اشتراک در حجت الاسلام عبادی