نمایش 1 - 10 از 12
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مطرح کرد
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: ارتباطات امروزه در زمینه فرهنگ و تهاجم فرهنگی به صورت بمبی برای جامعه درآمده است. در حالیکه ماهیت هر جامعه فرهنگ آن است اگر فرهنگ آسیب ببیند مشکل ایجاد خواهد شد و اگر فرهنگی از بین برود نمی‌توان آن فرهنگ را ساخت.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان این‌که متأسفانه در کشور ما فضای مجازی دارای لجام‌گسیختگی است گفت: در اولین قدم باید وزارت اطلاعات، وزارت کشور و وزارت فرهنگ‌و‌ارشاد ‌اسلامی با یکدیگر همدل و هماهنگ برای جلوگیری از ابتذال فرهنگی و برای نشر فرهنگ اسلامی برنامه‌ریزی کنند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها فرهنگی که می‌تواند مقابل تهاجم فرهنگی بایستد طبیعتا همان فرهنگ دفاع مقدس است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر جنگ فرهنگی وجود دارد و ما باید در برابر تهاجم‌های فرهنگی استادگی کنیم و به دشمنان بفهمانیم که آنچه می خواهند، شدنی نیست.
گزارشی از وضعیت استفاده‌ی ماهواره در طبس؛
هم‌اکنون فرکانس‌های شش ماهواره در شهرستان طبس دریافت می‌شود که با حذف شبکه‌های تکراری، فرکانس‌های خالی، شبکه‌های خالی و شبکه‌های دیتا، حدود 2300 شبکه ماهواره‌ای در طبس قابل دریافت است که حدود 120 شبکه آن فارسی‌زبان است.
گزارش/
مردان که غیرت خود را در برابر فرهنگ غرب باخته اند، نه تنها دیگر محافظان عفت و ناموس نیستند بلکه نقش سربازان دشمن در زمین خودی را بازی می کنند و بی آنکه بدانند آب در آسیاب دشمن می ریزند.
دکتر اسلامی، کارشناس مسائل اجتماعی تاکید کرد:
استاد اسلامی ، با اشاره به عزم جدی تمامی اقشار، مسئولین و بسیجیان برای مبارزه با آسیب های ماهواره هم گفت: یکی از راه کارهای اساسی جهت جلوگیری از آسیب های ماهواره، افزایش سواد رسانه ای در میان مردم است.
سردار نظری:
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: تا مردم به صحنه نیایند و عزم خود را جزم نکنند و خود مردم تهاجم فرهنگی و جبهه فرهنگی دشمن را باور نکنند موفقیت ما در برابر دشمن حاصل نمی‌شود.
معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون های مساجد کشور
در این مراسم از 36 نفر از برندگان مسابقه کتابخوانی حدیث نور و 37 نفر از برگزیدگان فعالین مساجد استان و 9 نفر از زوج های جوان مسجدی و 3 نفر از مدیران برگزیده کانون ها تقدیر بعمل آمد.
من حرفم فقط همين است. من مى‌گويم: اگر مى‌خواهيد هنر اين كشور رشد و اعتلا پيدا كند، به هنرمند جوانِ مؤمن تكيه كنيد. او مى‌تواند از اسلام و از انقلاب و از اين كشور دفاع كند."

صفحه‌ها

اشتراک در تهاجم فرهنگی