نمایش 1 - 10 از 16
امیر جعفری خبر داد
فرمانده پدافند هوایی تاکتیکی قرارگاه پدافند هوایی از رصد ویژه پروازهای عبوری از آسمان ایران در ایام اربعین خبر داد.
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح:
سردار مسعود جزایری در خصوص افزایش توان موشکی کشور گفت: تیر دشمن در زمینه موشکی به سنگ می‌خورد و نیروهای مسلح و بالاتر از همه رهبر معظم انقلاب اجازه کمترین اهمال در مورد پیشرفت صنایع دفاعی و موشکی را نمی‌دهند.
حالا باید از برادران عزیزمان در تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای پرسید؛ مگر قرار نبود از دسترسی حریف به مراکز نظامی و توان تسلیحاتی کشورمان جلوگیری شود؟ پس چرا علاوه بر دسترسی، به دشمنان تابلودار ایران اسلامی اجازه دست‌اندازی نیز داده‌ شده است؟!
امام جمعه فردوس در گفتگو با خاورستان:
امام جمعه فردوس گفت: امام جمعه فردوس گفت: هرکشوری به خودش حق می‌دهد برای دفاع قوی باشد لذا طرف مقابل حق ورود به مسائل غیرهسته‌ای در مذاکرات را ندارد.
در مقایسه با سامانه اس-300 مورد سفارش ایران، باور-373 توانایی درگیری با اهداف متنوعی را دارد که این به دلیل ماهیت متفاوت تهدیدات پیش روی ایران در قیاس با روسیه است. همچنین توانمندی موشک و سامانه باور-373 با نام صیاد-4، عملکرد مشابه خانواده موشک‌های 48N6E روسی دارد که در سامانه‌های اس-300 و اس-400 به کار می روند.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه:
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: کارخانجات تولید صنعت موشکی سوریه از ایران به آنجا منتقل شده است دیگر طوری شد که حتی جبهه مقاومت هم آموزش ساخت موشک‌هایش را از ایران یاد گرفته است.
جنگنده‌های ائتلاف بین‌المللی علیه داعش دوشنبه شب دو پالایشگاه نفت دیگر سوریه در استان الحسکه را بمباران کردند.
دستاورد جدید موشکی ایران؛
تا قبل از رونمایی از هرمز 1، هیچ موشک بالستیک ضد رادار در نیروهای مسلح دنیا وجود نداشته و نیروی هوافضای سپاه پاسداران در دستاوردی بسیار جالب که در نوع خود مشابهی ندارد، چنین موشک بالستیکی را رونمایی کرده است.
یادداشت/
کودکان مناطق جنگ زده با اسباب بازی هایی از جنس سلاح های جنگی، امروز در حال تکرار همان صحنه هایی هستند که دیروز شاهد آن بوده اند…
تصاویر/ حال و روز بیمارستان های غزه

صفحه‌ها

اشتراک در موشکی