نمایش 1 - 10 از 18
امام جمعه موقت بیرجند مطرح کرد
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به این‌که جا دارد به گذشته 40 ساله خود برگردیم و کارنامه خود و مسئولان را عالمانه و منصفانه ورق بزنیم، گفت: باید نقاط ضعف و قوت خود را در این 40 سال پیدا کرده و منشا قوت و ضعف آن را بررسی کنیم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد
رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی گفت: درحوزه طرح بررسی سازمان بیش از 11 هزار مورد بازرسی شده تعداد پرونده های رسیده 200 پرونده به ارزش 165میلیون تومان بوده است که 120میلیون تومان برگشت داده شده است.
فرماندار بیرجند:
فرماندار بیرجند گفت: طرح های گردشگری که باعث ایجاد اشتغال زنجیره ای می‌شود باید با دید باز بررسی شود و به راحتی از سوی بانکها برگشت داده نشود.
اسماعیل نجار، رئیس سازمان مدیریت بحران امشب در شبکه خاوران از وضعیت بحران های خراسان جنوبی واقدامات سفرش به این استان با مردم سخن می گوید.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی:
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: یک تیم برای بررسی دقیق تنبیه دانش آموزان به قاین اعزام شدند که بعد از بررسی‌های دقیق، تصمیم خواهیم گرفت.
نطق میان دستور الیاس نادران درباره نقش مجلس در توافق هسته ای/
الیاس نادران در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس گفت : سابقه برخورد رئیس مجلس نشان می‌دهد که احتمالا این بار نیز مجلس دور خواهد خورد. گرفتن اختیارات اساسی مجلس و تضعیف جایگاه آن به نفع هیچکس نخواهد بود. کدامیک از وظایف سه‌گانه شورای عالی امنیت ملی در اصل ۱۷۶ به این شورا اجازه می‌دهد اختیارات مجلس را محدود کند؟
امشب ساعت 19:45 برگزار خواهد شد
همایش" بررسی تحولات منطقه با رویکرد داعش" امشب در تالار ولایت دانشگاه بیرجند برگزار می شود.
مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی با بیان اینکه رشته‌های جدید دانشگاه آزاد در دوره جدید مقطع دکتری مجوز ندارد، گفت: تکلیف دانشجویان این رشته‌ها در مراجع ذیربط بررسی می‌شود.
مصباحی مقدم تأکید کرد: فعلا و پیش از تعیین جانشینی آیت الله مهدوی کنی جلسات جامعه روحانیت مبارز به ریاست آیت الله موحدی کرمانی برگزار می‌شود.
کانترپانچ بررسی کرد:
داعش ابزار سیاست خارجی آمریکاست/فشار بر ایران یکی از کاربردهای داعش است

صفحه‌ها

اشتراک در بررسی