نمایش 1 - 10 از 81
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی در شبکه دو سیما مطرح کرد
هنری گفت: رویکرد بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی شناسایی ایده‌های دانش بنیان در زمینه تکمیل زنجیره‌های رسته‌های اشتغال در استان و وصل کردن نخبگان به شبکه عظیم نیروی انسانی بسیج است.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
هنری گفت: نمایشگاه و فروشگاه دائمی عرضه محصولات صنایع دستی و تولیدات روستایی با عنوان "بستو" خدمتی دیگر از بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی برای کمک به روستائیان است.
همزمان با جشن چهل سالگی بسیج؛
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: همزمان با برگزاری جشن چهل سالگی بسیج 46 زوج خراسان‌جنوبی با دریافت جهزیه به خانه بخت می‌روند.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی مطرح کرد
هنری از انعقاد قرارداد با بسیج سازندگی کشور جهت اجرای 61 پروژه عمرانی در استان طی سال جاری خبر داد.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
هنری گفت: همزمان با 4 آذر از جهادگران نمونه و فعالان اقتصاد مقاومتی خراسان جنوبی در مجمع عالی بسیج استان تجلیل می‌شود.
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی:
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: 950 گروه جهادی محله محور در استان فعالیت دارد.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به اینکه حدود 8 هزار رشته قنات در خراسان‌جنوبی وجود دارد تا کنون حدود 30 درصد قنوات احیا شده و اعتبار قابل توجهی برای احیا و مرمت قنوات نیاز است.
امروز صورت گرفت
امروز همزمان به سومین روز از هفته دفاع مقدس 82 کارگاه اقتصاد مقاومتی و کمک اشتغال روستایی با اعتبار بیش از 9 میلیارد و 800 میلیون ریال به صورت همزمان در خراسان‌جنوبی افتتاح شد.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: در راستای خدمت به زائران پیاده روی اربعین دو گروه جهادی ازجهادگران استان به عتبات عالیات اعزام میشوند.
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی خبر داد
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: 120 دانشجو از دانشگاه های خواجه نصیر و علوم قضایی تهران در شهرستانهای خوسف و سربیشه به مردم خدمت رسانی کردند.

صفحه‌ها

اشتراک در هنری