نمایش 1 - 10 از 17
با پیگیری نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی اتفاق افتاد؛
با پیگیری نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی ردیف مستقل در اصلاحیه بودجه سال 98 کل کشور به منظور ارتقای ظرفیت بیمارستان نهبندان از 32 تخت به 95 تخت و اخذ اعتبار 35 میلیارد ریالی بدین منظور در سال 98 تصویب شد.
شب گذشته مطلبی در فضای اجتماعی منتسب به آقای سلامی مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی از سوی مسئول روابط عمومی وی نسبت به انتقادات موجود از عملکرد این سازمان منتشر گردید که نشان داد بخش اعظمی از انتقادات شدید شهروندان و گردشگران از فرودگاه بیرجند منطقی بوده و کم کاری در این اداره کل مشهود است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان این‌که اقدامات اساسی و راه‌گشا در راستای حل مشکلات خبرنگاران صورت گیرد گفت: در کنار مطالبه‌گری‌ها باید حقایق مطرح شود.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی با بیان این‌که مطالبه‌گری در حوزه‌های مختلف وجود ندارد و پیگیری‌ها در استان ضعیف است گفت: ندایی از سوی مدیران نشنیدم و منِ استاندار باید مسائل را پیگیری کنم.
به منظور حل مشکل زائران پاکستانی اربعین صورت گرفت
تولیت آستان قدس رضوی در تماس های جداگانه با وزیر امور خارجه ایران و عراق خواستار رسیدگی به وضعیت زائران پاکستانی اربعین شد.
استاندار ایلام در واکنش به گزارش ایلام بیدار:
استاندار ایلام از تلاش های لازم برای رفع مشکلات معلم قطع نخاع ایلامی خبر داد.
رفتارهای غیرمنطقی و احساسی که موجب خدشه دار نمودن و تضعیف جسارت در نگاه حرفه ای به مقوله رسانه شود قابل پیگیری و برخورد قانونی است.
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: به مدیران دستور اکید می‌دهم اگر مدیری دستور توقف عملیات عمرانی و سرمایه‌گذاری را بدهد، باید پاسخگو باشد.
علی‌اکبر اکبری‌راد
مسوول کمیته ارتباط مردم و دولت در سفر دولت یازدهم به خراسان جنوبی درگفتگوباخاورستان:
مسوول کمیته ارتباط مردم و دولت در سفر دولت یازدهم به خراسان جنوبی گفت: 28/5 درصد درخواست‌هادرخصوص کمک به امرار معاش می‌باشد که 20 درخواست در این 2 روز، با قید فوریت پیگیری شد که مربوط به کمک‌های درمان و امرار معاش بود.
طی پیگیری های خبرنگار خاورستان از وزارت ورزش و جوانان کشور
زمان دقیق تعیین مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی مشخص نیست.

صفحه‌ها

اشتراک در پیگیری