نمایش 1 - 10 از 48
کارشناس سیاسی مطرح کرد
کارشناس سیاسی گفت: پیام سیدالشهدا علیه‌السلام این است دولتمردان جمهوری اسلامی و ملت برای فرهنگ جهاد و شهادت در کشور ارزش قائل شوند.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
جهاد در گرمای سوزان کویر و اتمام ساخت مسجد شهرک امام علی(ع) نیازمند همّت مسئولان است از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان درح:
مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان درح از تشکیل هسته های جهادی به منظور رفع مشکلات روستاها خبرداد و گفت: باید اقتصاد کشور ما مولد و درون زا باشد تا از التهابات بازار، احتکار و تحریم آسیب نبیند.
روایتی از جهادگری با چاشنی اخلاص؛
روش‌های تبلیغ هر روحانی متفاوت است، و این طلبه جوان با زیر پا گذاشتن غرور خود و در دست گرفتن بیل و کلنگ در روستاهای مرزی خراسان جنوبی، لبخند را به آن ها هدیه کرده است.
مشاور عالی استاندار خراسان جنوبی:
ننمشاور عالی استاندار خراسان جنوبی گفت: امروز اتحاد و وفاق ملی به شدت مورد نیاز است و اگر بین مسئولان و مردم فاصله ایجاد شود به طور قطع دشمن به بخشی از اهداف خود خواهد رسید.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جبهه جهاد جای همه نیست، آنهایی که توفیق جهاد پیدا می کنند بازوان توانمند رسول الله (ص) و اهل بیت (س) هستند که با واسطه و بی واسطه شرکت می کنند و زمانی که حرف از حق می شود در هر زمان و مکانی حضور پیدا می کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه گفت: مستکبرینی که هر روزه میخواهند از قدرت ما در همه زمینه ها کم کنند بدانند این خوابی است که هرگز برای آنها تعبیر نخواهد شد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فردوس
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فردوس گفت: در آخرین روز از هفته دولت بهره برداری تنها کارخانه تولید کود بنتونیت استان در شهرستان فردوس افتتاح شد.
مقام سازمان ملل:
نماینده ویژه سازمان ملل در امور خشونت جنسی گفت داعش یک دختر ۲۰ ساله را زنده زنده سوزاند چرا که او از پذیرش خواسته شیطانی و غیرانسانی تروریست‌ها امتناع کرده بود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی خبر داد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: گردهمایی بزرگ سنگرسازان بی‌سنگر و ایثارگران پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد کشاورزی در استان خراسان‌جنوبی با رویکرد اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.

صفحه‌ها

اشتراک در جهاد