نمایش 1 - 10 از 38
با در جا زدن در استفاده از منابع طبیعی رو به اتمام موجود چاره جز انتقال فشار ناشی از تحریم ها به لایه های میانی و پایین جامعه نیست اما در صورت مدیریت اکتشاف منابع طبیعی براحتی می توان این منابع را برای حصول درآمدهای مورد نیاز اداره کشور جایگزین کرد.
جمعی از خبرنگاران به همراه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی از مراتع منابع طبیعی شهرستان زیرکوه بازدید کردند.
گلایه امیرحسنخانی از کمبود امکانات مدیریت بحران در خراسان‌جنوبی؛
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت:جای تاسف دارد برای یک استان که سیم بوکسل 20 متری و ماشین مربوطه را برای بیرون آوردن تانکر فرو رفته در آب نداشته باشد.
معاون اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه:
معاون اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: مهاجرت از روستاهای خراسان‌جنوبی به سایر استان‌ها بسیار نگران کننده است.
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی خراسان جنوبی خبر داد
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی خراسان جنوبی از اجرایی شدن طرح سنجش فرسایش بادی در اراضی خراسان جنوبی خبر داد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی خبرداد
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی از درخواست جهت تحقیق و تفحص از عملکرد منابع طبیعی خبر داد و گفت: عملکرد منابع طبیعی باعث نارضایتی شدید مردم، روستائیان و کشاورزان و جریحه‌دارشدن قلب عمومی مردم به ویژه روستائیان شده است.
حجت‌الاسلام عبادی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: آبخیزداری از واجبات خراسان جنوبی است چراکه روان‌آب‌ها در کویر رها است و باید جذب زمین شود و همچنین پنج برابر کمبود آب زیرزمینی را روان‌آب‌ها تشکیل می‌دهد.
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس،طبس،سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید رویکرد تصرف اراضی در منابع طبیعی تغییر کند و مردم بدانند که هر چه دارند متعلق به دولت و در مقابل دارایی های دولت متعلق به ملت است.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت:بحث آبخیزداری در خراسان جنوبی شدیدا مطرح است و با اعتبارات قطره چکانی نمی‌توان برای خراسان جنوبی کاری کرد.
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت:در حال حاضر در خراسان جنوبی یکی از مهمترین مشکلات مردم در حوزه منابع طبیعی است که باید به مشکلات مردم رسیدگی شود.

صفحه‌ها

اشتراک در منابع طبیعی