نمایش 1 - 10 از 106
نماینده بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت خراسان‌جنوبی:
حجت الاسلام اوحدی گفت: متاسفانه این همه علیه نیروهای نظامی تبلیغ می شود اما اگر این نیروها نباشند که فساد و موادمخدر همه جا را می گیرد.
رزمنده دفاع مقدس در گفتگو با خاورستان؛
رزمنده دفاع مقدس گفت: دشمن با سمپاشی در مراسم عزاداری در صدد تضعیف وتخریب مراسم عزاداری های ما است اما جوانان وعزاداران ما با شعورتر از آن هستند که تحت تاثیر سم پاشی های دشمن قرار بگیرند.
رزمنده دفاع مقدس در گفتگو با خاورستان؛
رزمنده دفاع مقدس گفت: باید در زمینه حمایت و پیروی از رهبری و نماینده ولی فقیه کاری کنیم که جوانان ما در این هیاهوهای جامعه از برجام گرفته تا آمریکا، ترس و هراسی نداشته باشند، ما اگر مطیع رهبری باشیم قطعا ازهیچ مسئله ای بیم نخواهیم داشت.
آزاده دوران دفاع مقدس:
آزاده دوران دفاع مقدس گفت: متاسفانه مسئولان ما جوانها را فقط در یک مقاطع خاص می‌بینند و آن طور که باید به آنها توجه نکرده اند.
امام جمعه خوسف تاکید کرد:
امام جمعه خوسف با بیان این که وقف، پشتوانه مالی خوبی برای امور فرهنگی و تبلیغ سبک زندگی فاطمی محسوب می شود، گفت: امیدواریم که فرهنگ سازی موقوفات مرتبط با حضرت زهرا(س) در جامعه افزایش پیدا کند.
یاران انقلابی کشور بار سفر می‌بندند تا روزبه‌روز شاهد مرگ یا شهادت نسل اول انقلاب باشیم. به بهانه رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مروری می‌کنیم بر علمای انقلابی که در این سال‌ها از دستشان دادیم
در گفتگو با خانواده شهید مطرح شد؛
پدر شهید حسین فهمیده گفت: شنیده‌ایم روزنامه صهیونیستی عنوان کرده که یکی از بندهای محرمانه برجام، حذف درس شهید و شهادت از کتب درسی دانش‌آموزان است. و کسی هم اعتراضی نکرده است. امیدواریم همه این حرفها نادرست باشد.
بیانیه دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: نوار صوتی منتسب به آقای منتظری با تحلیل‌های گوناگون دست به دست می‌‌شود که مشحون به اغلاط و تحریف‌ها و نبش قبری چالش برانگیز پس از شکست منافقین خائن در عملیات مرصاد است.
عطر شهادت در خراسان‌جنوبی/3
پیکر مطهر شهید محمد دهقانی شهید دوران دفاع مقدس که تازه شناسایی شده است وارد بیرجند شد.
مسئول روابط عمومی سپاه کربلا خبر شهادت تعدادی از رزمندگان مدافع حرم لشکر 25 کربلا در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در سوریه را تایید کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در شهادت