نمایش 1 - 10 از 103
آزاده دوران دفاع مقدس:
آزاده دوران دفاع مقدس گفت: متاسفانه مسئولان ما جوانها را فقط در یک مقاطع خاص می‌بینند و آن طور که باید به آنها توجه نکرده اند.
امام جمعه خوسف تاکید کرد:
امام جمعه خوسف با بیان این که وقف، پشتوانه مالی خوبی برای امور فرهنگی و تبلیغ سبک زندگی فاطمی محسوب می شود، گفت: امیدواریم که فرهنگ سازی موقوفات مرتبط با حضرت زهرا(س) در جامعه افزایش پیدا کند.
یاران انقلابی کشور بار سفر می‌بندند تا روزبه‌روز شاهد مرگ یا شهادت نسل اول انقلاب باشیم. به بهانه رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مروری می‌کنیم بر علمای انقلابی که در این سال‌ها از دستشان دادیم
در گفتگو با خانواده شهید مطرح شد؛
پدر شهید حسین فهمیده گفت: شنیده‌ایم روزنامه صهیونیستی عنوان کرده که یکی از بندهای محرمانه برجام، حذف درس شهید و شهادت از کتب درسی دانش‌آموزان است. و کسی هم اعتراضی نکرده است. امیدواریم همه این حرفها نادرست باشد.
بیانیه دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: نوار صوتی منتسب به آقای منتظری با تحلیل‌های گوناگون دست به دست می‌‌شود که مشحون به اغلاط و تحریف‌ها و نبش قبری چالش برانگیز پس از شکست منافقین خائن در عملیات مرصاد است.
عطر شهادت در خراسان‌جنوبی/3
پیکر مطهر شهید محمد دهقانی شهید دوران دفاع مقدس که تازه شناسایی شده است وارد بیرجند شد.
مسئول روابط عمومی سپاه کربلا خبر شهادت تعدادی از رزمندگان مدافع حرم لشکر 25 کربلا در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در سوریه را تایید کرد.
شهید سید احسان میرسیار در ۲۱ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ در درگیری مستشاری با نیروهای تکفیری در سوریه به شهادت رسیده است.
به مناسبت سی امین سالگرد شهید محمد شهاب:
برادر شهید شهاب گفت: در بهمن 64 در قم طلبه بودم یک شب در خیابان در حالی پیاده روی بودم که دیدم لیست شهدایی را بر دیوار زده‌اند که قراراست فردا تشییع شوند در بین اسامی شهدا، اسم برادرم خودنمایی می‌کرد.
مدیر کل تربیت بدنی و ورزش و جوانان خراسان جنوبی:
مدیر کل تربیت بدنی و ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت:زمانی که به دیدار خانواده شهدا می‌رویم واقعاً انرژی کسب می‌کنیم تمام سختی‌ها و مشکلاتمان رفع می شود و به آینده امیدوار می‌شویم.

صفحه‌ها

اشتراک در شهادت