نمایش 1 - 10 از 125
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوسف:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوسف با تأکید بر اینکه ائمه (ع) چراغ راه بشریت و به ویژه شیعیان و عاشقان و دوستداران اهل بیت و خاندان عصمت و طهارت هستند، گفت: الگو گیری از آنها ضامن اصلی بقا و تعالی فرهنگی و معنوی جامعه است.
رهبر انقلاب در پیامی به مناسبت حادثه تروریستی سیستان‌وبلوچستان:
در پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای آمده است: ارتباط عاملان این جنایت با سازمانهای جاسوسی برخی کشورهای منطقه و فرامنطقه مسلّم است و دستگاههای مسئول کشور باید بر آن تمرکز کنند و آن را با جدیت دنبال کنند.
پیکر پاک شهید محسن مشرقی امروز در قاین تشییع می‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند به مناسبت شهادت محسن مشرقی از سربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام تسلیت صادر کرد.
صبح امروز اجلاسیه ایثارگران کنگره ملی دو هزار شهید خراسان‌جنوبی با حضور مسئولان کشوری و استانی در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: قرآن منهای عترت به دلیل تفسیرهای مختلف نمی‌تواند باعث رستگاری انسان و پیشرفت جوامع اسلامی شود و مسلمانان برای پیشرفت جوامع خود به قرآن و عترت با هم تمسک جویند.
فرمانده نیروی انتظامی انتظامی خراسان جنوبی:
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی از شهادت شهید مدافع حریم وطن ستواندوم "علی غلامی"طی درگیری با اشرار مسلح در شهرستان قاین خبر داد .
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 14
کاروان خدام رضوی با ادامه سفر خود به خراسان جنوبی بر مزار شهید مدافع وطن یوسفی در روستای سرچاه شور حضور یافتند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه شهدا به ما، یادمان و نمایشگاه نیاز ندارند، گفت: نمایشگاه کنگره ملی شهدا باید به گونه‌ای انجام شود که هدف شهدا را حفظ و در راستای اهداف شهدا باشد.
ساعاتی قبل در درگیری مرزبانان جنوب شرق کشور با اشرار دو نفر از مرزبانان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

صفحه‌ها

اشتراک در شهادت