نمایش 1 - 10 از 131
پاسدار شهید ابراهیم غلامی از جانبازان شیمیایی 8 سال دفاع مقدس، در غرب کشور و در دفاع از وطن به شهادت رسید.
فرمانده اسبق لشکر 88 زاهدان و بازنشسته نیروی زمینی ارتش در گفت‌وگو با خاورستان:
رزمنده دوران دفاع مقدس با بیان این‌که با تکیه بر توان داخلی در تجهیزات نظامی توانستیم به خودکفایی برسیم گفت: همان‌گونه که نیروهای مسلح صنایع دفاعی را تقویت کردند و امروز نیازی به کشورهای خارجی نداریم، کشور ما در تمام بخش‌های اقتصادی نیز می‌تواند توانمند باشد.
رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر بیرجند:
رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر بیرجند گفت: این‌که در برخی از شهرهای کشور نام شهدا از تابلو کوچه‌ها حذف می‌شود ناشی از عدم‌درک صحیح کسانی است که از فرهنگ شهادت و مقاومت فاصله گرفته‌اند.
کارشناس سیاسی مطرح کرد
کارشناس سیاسی گفت: پیام سیدالشهدا علیه‌السلام این است دولتمردان جمهوری اسلامی و ملت برای فرهنگ جهاد و شهادت در کشور ارزش قائل شوند.
سبکبالان؛
برادر شهید مرکی گفت: مادرم تعریف می‌کرد: "یک شب، نیمه‌شب از خواب بیدار شدم و به حیاط منزل رفتم که در همان لحظه یک هواپیما را در آسمان دیدم. به پدر علی گفتم علی شهید شده و جنازه‌اش را آوردند".
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 35
کاروان خدام حرم رضوی با استقبال باشکوه مردم ولایتمدار و مومن عشق آباد وارد این شهر شدند‌.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوسف:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوسف با تأکید بر اینکه ائمه (ع) چراغ راه بشریت و به ویژه شیعیان و عاشقان و دوستداران اهل بیت و خاندان عصمت و طهارت هستند، گفت: الگو گیری از آنها ضامن اصلی بقا و تعالی فرهنگی و معنوی جامعه است.
رهبر انقلاب در پیامی به مناسبت حادثه تروریستی سیستان‌وبلوچستان:
در پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای آمده است: ارتباط عاملان این جنایت با سازمانهای جاسوسی برخی کشورهای منطقه و فرامنطقه مسلّم است و دستگاههای مسئول کشور باید بر آن تمرکز کنند و آن را با جدیت دنبال کنند.
پیکر پاک شهید محسن مشرقی امروز در قاین تشییع می‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند به مناسبت شهادت محسن مشرقی از سربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام تسلیت صادر کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در شهادت