نمایش 1 - 10 از 11
گزارش/
بالاخره شبکه های اجتماعی بی در و پیکری مانند اینستاگرام دامن آقای وزیر را هم گرفت. موضوعی که پیش از آن بارها و بارها از سوی کارشناسان و صاحب نظران در زمینه فضای مجازی مطرح و بر نظارت جدی روی این شبکه های اجتماعی تاکید شده بود. اما این بار همان نکته ای که بارها منتقدان به آذری جهرمی در خصوص شبکه های اجتماعی گوشزد کرده بودند، دامان وزیر ارتباطات و خانواده وی را گرفته و همین شبکه های بی در و پیکر خارجی، موجب انتشار تصاویر خصوصی خواهر زن آقای وزیر شد.
سایت هاشمی منتشر کرد
سایت هاشمی‌رفسنجانی در مطلبی به مقایسه و یکسان‌انگاری متهم کردن منتقدان توافق ژنو به همزبانی با اسرائیل از سوی رئیس مجمع تشخیص با نامه اعتراضی امام (ره) به جمعی از نمایندگان پرداخت.
وکیل نشریه شارلی ابدو می‌گوید که این هفته‌نامه، این هفته برای چندمین بار، کاریکاتورهای موهن در مورد پیامبر مسلمانان منتشر می‌کند.
یک پایگاه خبری-تحلیلی آمریکایی جزئیات جدیدی از توافق هسته‌ای میان ایران و 5+1 را در وین 10 منتشر کرد.
هم‌زمان با سالگرد سفر مقام معظّم رهبری به استان خراسان شمالی کتاب «جلو‌ه‌ی اهل خراسان» توسط انتشارات نسیم انقلاب منتشر شد.
کارنامه نهایی آزمون سراسری سال 93 منتشر شد.
رئیس سازمان سنجش:
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج آزمون سراسری در صبح فردا خبر داد و گفت: اسامی 466 هزار و 888 نفر قبول شده نهایی فردا در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.
سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای از انتشار دفترچه راهنمای آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ خبر داد.
نامه دفتر احمدی نژاد به «سیف»؛
تقاضا دارد نسبت به اعلام انتشار رسمی و عمومی تمامی اطلاعات در خصوص هر نوع درخواست، مبلغ، تاریخ و بانک‌های مرتبط در پرداخت هر گونه تسهیلات به آقای دکتر احمدی‌نژاد و اطرافیان ایشان، دستور لازم صادر و اقدام مناسب معمول فرمایید.
لیونل مسی شاید در بازی با هلند، آنگونه که انتظار می رفت عمل نکرد اما قطعا در مسیر طولانی فینالیست شدن آرژانتینی ها بیشترین نقش را داشته است.

صفحه‌ها

اشتراک در منتشر