نمایش 1 - 10 از 10
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: امروز بر همه مردم با هر گرایش فکری و سیاسی، حتی کسانی که نظام و انقلاب اسلامی را قبول ندارند، تکلیف است که برای حمایت از کشور و همچنین نظام و انقلاب اسلامی، وارد صحنه شوند و با تمام وجود در مقابل بیگانگان بایستند.
رئیس صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خطاب به سفیر افغانستان:
دکتر حقیقی گفت: کشور افغانستان باید تکلیف ما را در راه اندازی بازارچه ها مشخص کند زیرا سیاست های موضعی این کشور به تجار کشور خسارت وارد می کند که این عمل باعث بدبینی خواهد شد.
پیگیری خاورستان نتیجه داد/در آخرین کارگروه اقتصادی سال 93 استان مطرح شد/ بخش دوم
رضایی تکلیف 39 پروژه ای که 7 دستگاه استان در حضور رئیس جمهور بر عهده گرفتند را شرح داد.
اختصاصی خاورستان/ مشکلی که با حضور رئیس جمهور هم حل نشد
از ابتدای امسال کشور افغانستان برای چندمین بار است که مرز ماهیرود را بدون اطلاع قبلی بر روی کامیون های حامل سوخت می بندد و مشکلاتی برای رانندگان ایجاد می کند.
طبق برنامه پنجم توسعه در حالی باید الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت مبنای تهیه برنامه ششم قرار گیرد که هنوز سرنوشت الگو نامعلوم بوده و مشخص نیست.
مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی با بیان اینکه رشته‌های جدید دانشگاه آزاد در دوره جدید مقطع دکتری مجوز ندارد، گفت: تکلیف دانشجویان این رشته‌ها در مراجع ذیربط بررسی می‌شود.
فشار اصلاح‌طلبان و حامیان صوری دولت یازدهم و رئیس جمهور از ابتدای روی کار آمدن دولت اعتدال تا جایی افزایش پیدا کرده است که در برهه سفر روحانی به نیویورک، به نوعی وی را فاقد توانایی اداره جامعه و دولت معرفی کردند تا زمینه‌های جدی پروژه "عبور از روحانی" را فراهم آورند.
برای جدایی از پرسپولیس مشکلی ندارم اما همکاری نمی‌کنند
هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: هرگز نمی‌خواستم این اتفاق بیفتد اما حالا که مسئولان باشگاه پرسپولیس نمی‌خواهند به من کمک کنند کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تکلیفم را روشن می‌کند.
مراسم به سن تکلیف رسیدن 30 تن از دختران 9 ساله مرکز اسلامی انگلیس همزمان با ولادت با سعادت امام اول شیعیان برگزار شد.
برگزاری مراسم جشن تکلیف برای 1500 نفر از دانش آموزان دختر شهرستان بیرجند با حضورحجت الاسلام و المسلمین راستگو
اشتراک در تکلیف