نمایش 1 - 10 از 15
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا:
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به این‌که همنشینی با بزرگان دین نعمت بزرگی است، گفت: نیروی انتظامی با اتصال به روحانیت و مرجعیت فکری، دینی و سیاسی می‌تواند روز به روز بر اقتدار خود بیافزاید.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که بیانیه گام دوم انقلاب برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار مهم و حیاتی است گفت: حرکت در راستای بیانیه مقام معظم رهبری موجب عزت و اقتدار جمهوری اسلامی خواهد بود.
سخنگوی رزمایش راهیان بیت المقدس:
سخنگوی رزمایش راهیان بیت المقدس از شروع رزمایش در 5 اسفند خبر داد و افزود: این رزمایش دو روزه در قالب 11 قرارگاه شهرستانی در سطح استانی اجرا خواهد شد.
رهبر انقلاب در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش:
رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه نیروهای جوان، مؤمن و کارآمد ثروت بزرگ و واقعی کشور هستند، گفت: دوران دفاع مقدس، آزمونی دشوار بود که در آن جوهر ارتش آشکار و کارهای برجسته و درخشانی به دست نیروهای ارتش انجام شد.
دیدار فرماندهان و جمعی از نیروهای مسلح مستقر در خراسان‌جنوبی با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: باید در برابر دشمنان قوی و هرکس غیر این بگوید یا سفیه است یا خودفروخته و معامله‌گر با بیگانه.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بابیان‌اینکه اقتدار و جایگاه خاصی داریم گفت: باید اقتدار در دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران، به نمایش گذاشته شود.
قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه:
بادامچیان گفت: آمریکا وقتی موضع گیری رهبر معظم انقلاب را در مقابل زیادی خواهی های آن ها دید، یک بازی نمایشی تازه ای شروع کرد و آن تصویب قانونی بود که به سنا و کنگره ی آمریکا اجازه داده شد که توافق با ایران باید حتما توسط کنگره امضا شود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس‌شورای‌اسلامی در گفتگو باخاورستان:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بابیان‌اینکه نقدها، آسیب نخواهد بود گفت: نقد باعث می‌شود، مسئله هسته‌ای زودتر به ثمر برسد.
ضربه ملت برای عزت ایران/ 28
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) بابیان‌اینکه بعضی‌ها نسبت به کلمه فتنه حساسیت دارند گفت: مگرمی‌شود یزید، شمر و صحنه کربلا را فراموش کرد؟!
ابوترابی در نطق پیش از دستور:
نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تنها با زبان قدرت می‌توان با آمریکا صحبت کرد و افزایش قدرت تنها با تکیه بر توان داخلی میسر است و لذا مسئولان اقتدار ملی را با نگاه به بیرون مرزها جستجو نکنند.

صفحه‌ها

اشتراک در اقتدار