نمایش 1 - 10 از 396
آیت الله رئیسی؛
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه در برخورد با مفاسد به ویژه مفاسد اقتصادی هیچ خط قرمزی را قائل نیستیم، گفت: هرکسی در هر جایگاهی اگر مرتکب فساد شود باید مورد رسیدگی قرار گیرد و در این رابطه هیچ خط قرمزی وجود ندارد.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا:
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به این‌که همنشینی با بزرگان دین نعمت بزرگی است، گفت: نیروی انتظامی با اتصال به روحانیت و مرجعیت فکری، دینی و سیاسی می‌تواند روز به روز بر اقتدار خود بیافزاید.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز دنیا به سمت وسویی رفته است که در مسائل اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و حتی نظامی، حرف اول را تبلیغات می زند.
به مناسبت روز معلم صورت گرفت
مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی به مناسبت روز معلم با مدیر مسئول پایگاه خبری خاورستان دیدار کرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دانشجو باید به دنبال حق طلبی باشد و خود را با آن تطبیق دهد لذا وظیفه شما بیدار کردن این قشر از جامعه است، بنابراین اگر این اصل درست نشود به نتیجه مطلوبی نمی توان دست پیدا کرد.
رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی خراسان جنوبی خبر داد
رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی خراسان جنوبی با بیان این‌که در استان 500 واحد بهداشتی اعم از خانه بهداشت، پایگاه بهداشتی و مراکز جامع خدمات بهداشتی وجود دارد، گفت: در تمام روستاها و یا در نزدیکی آنها خانه بهداشت به همراه بهورز بومی وجود دارد.
عضو کانون هنرمندان خراسان جنوبی:
یکی از اعضای کانون هنرمندان خراسان جنوبی گفت: شهردار بیرجند با اقدامات خوبی که در سطح شهر انجام داده نام و یاد خود را در شهر بیرجند جاوید و ماندگار کرده است.
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
فرمانده کل قوا همچنین اتحاد روزافزون نیروهای مسلح را لازم و موجب عصبانیت دشمن دانستند و گفتند: دست برادری دادن ارتش و سپاه، حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکایی‌ها بود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: آمریکای جهانخوار بزرگترین حامی تروریست و به وجود آورنده گروههای وحشی و تروریستی چون داعش و نماد تروریست درجهان است.
در سفر دوروزه استاندار خراسان جنوبی به درمیان مطرح شد
استاندار خراسان جنوبی اولویت اول استان را تامین آب شرب مردم دانست و گفت: تامين آب شرب و منابع آبي پايدار براي روستاها نيز جزو اولويت هايي است که با انجام کارهاي كارشناسي در كوتاه ترين زمان انجام خواهد شد.

صفحه‌ها

اشتراک در دیدار