نمایش 1 - 10 از 383
دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن مطرح کرد
دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن با اشاره به این‌که خون رزمندگان نابودگر جامعه کفر است افزود:‌ امام خمینی (ره) به همه مسلمانان شیعه و سنی جرات داد، جلوی استکبار بایستند و بگویند ما مسلمان هستیم.
مبلغین و مبارزین همایش 40 سال مبارزه با اسلام آمریکایی صبح امروز با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار و گفت‌وگو کردند.
فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی:
فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با حضور در شهرداری بیرجند، گفت: مدیریت شهری در برگزاری کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی سنگ تمام گذاشت.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به این‌که گاهی اوقات انحرافات جزئی در یک مسئول به وجود می آید که اگر به موقع هشدار داده شود، فرد فاسد نمی‌شود، گفت: با این اقدام هم خود مسئول و هم بیت المال و هم آبروی اسلام و انقلاب حفظ می‌شود.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین مطرح کردند:
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به یک معادله روشن در قضیه فلسطین گفتند: براساس این معادله اگر مقاومت کنید پیروز خواهید بود و اگر مقاومت نکنید پیروزی نخواهید داشت اما به فضل الهی، مردم فلسطین در مبارزه با رژیم صهیونیستی تاکنون مقاومت کرده و پیروز بوده اند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: افرادی که بی‌عدالتی را ترویج می‌دهند باعث بیکاری‌، رکود، گرانی و مجرم در جامعه هستند.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های کشور خبر داد
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های کشور گفت: خراسان جنوبی در بحث آموزش و حرفه‌آموزی پیرامون کشاورزی، صنعتی و فنی جزو استان‌های برتر و سال گذشته نیز رتبه دوم در این زمینه را کسب کرده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: شما بسیجیان در جبهه‌های مختلف آخرین خاک‌ریز هستید و باید جبهه خود را قوی کنید.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: گروه‌هایی که از روی عمد و یا جهالت با نوای دشمن می‌رقصند، بزرگواری کنند و دست از این بازی‌های سیاسی بردارند چراکه ما به چیزی نیاز نداریم و خود پیروز هستیم.
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی:
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی تعداد واجدین دریافت کارت ملی هوشمند را 569 هزار نفر در استان بیان کرد و گفت: در حال حاضر 80 هزار نفر برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام نکرده‌اند.

صفحه‌ها

اشتراک در دیدار