نمایش 1 - 10 از 412
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان‌جنوبی گفت: در خراسان جنوبی 290 تشکل کارگری و کارفرمایی وجود دارد که از این تعداد 42 تشکل کارفرمایی و مابقی کارگری هستند.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دوره‌ آموزشی یاوران ولایت با حضور 205 دانش‌آموزان دختر و پسر بسیجی از سراسر استان برگزار می‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: کسانی که می خواهند ولایت دینی داشته باشند هرگز شیفته دنیا نمی‌شوند و دنیا برای آنها وسیله‌ای برای بندگی خدا و خدمت به خلق است.
شهردار بیرجند به مناسبت روز خبرنگار با خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی خاورستان دیدار و گفتگو کرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: خبرنگار و نویسنده حق را بی کم و زیاد می‌نویسد و برای غیر خدا نیز حسابی باز نمی‌کند
امروز صورت گرفت
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی خاورستان با خبرنگاران این مجموعه دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
شهردار بیرجند در دیدار با ساکنین سایت اداری خبر داد:
شهردار بیرجند گفت: شهرداری در جهت رفع مشکلات و انتفاع شهروندان تلاش می‌کند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی:
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی سه برابر میانگین کشوری دارای زیرساخت‌های آموزشی و فنی و حرفه‌ای است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: علاوه بر این‌که کار کردن عبادت است آموختن نیز از بهترین عبادات است؛ عبادت ها باید همراه با قصد قربت باشد و عبادت تنها نماز، روزه و حج نیست بلکه خدمت به جامعه نیز از بهترین عبادت‌ها است.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 30
کاروان خدام حرم رضوی با خانواده شهیدان میرزایی و درویشی و جانبازان مهدوی نیا و زنگویی در دوران دفاع مقدس دیدار کرده و از آنها دلجویی کردند.

صفحه‌ها

اشتراک در دیدار