نمایش 1 - 10 از 422
مدیر کل دادگستری خراسان جنوبی به فردوس سفر کرد.
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی به سرایان سفر کرد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: آمریکایی‌ها در سیاست فشار حداکثری شکست خوردند؛ خیال میکردند اگر سیاست فشار حداکثری روی ایران متمرکز شود، جمهوری اسلامی مجبور به نرمش می‌شود.
معاون رسانه‌ای دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری گفت: رهبر انقلاب تاکنون با بیش از هزار خانواده شهید به صورت سرزده دیدار کرده‌اند که بخش اندکی از آنها منتشر شده است.
رهبر انقلاب اسلامی در مراسم جمعی از موکب‌داران عراقی:
رهبر انقلاب خطاب به موکب داران عراقی بیان داشتند: آنچه برای ما نقل می‌شود از رفتار شما برادران عزیز در مواکب میان راه و رفتار کریمانه‌ شما با زائران حسینی، در دنیا نظیر ندارد؛ همچنان که راه‌پیمایی اربعین در تاریخ نظیر ندارد.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: ارتش جمهوری اسلامی نگهبان جان، مال، ناموس و امنیت مردم است و افتخارش این است که خدمتگزار مردم است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی:
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: خروجی هیئات باید تربیت سرباز برای امام زمان (عج) باشد و شهیدانی که در 8 سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی فدا شدند برای تداوم راه ائمه (س) بوده و این تربیت باید تا ظهور امام زمان (عج) ادامه داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: همه ی پیغمبران و ائمه مصباح هدایت و سفینه نجات هستند اما از اول دنیا تا آخر دنیا در میان همه ی انبیا و اولیا این ویژگی برجسته مختص امام حسین(علیه السلام) است.
در هفته دولت صورت می‌گیرد
فرماندار بیرجند گفت: در هفته دولت 95 پروژه با بیش از 76 میلیارد و 154 میلیون تومان اعتبار افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که شورا یعنی انتخاب یک رای بهتر نه رای بیشتر، گفت: در شورا تعدد آرا علامت درست بودن نیست بلکه شورایی درست است که کارشناسی درست داشته باشد.

صفحه‌ها

اشتراک در دیدار