نمایش 1 - 10 از 387
در سفر دوروزه استاندار خراسان جنوبی به درمیان مطرح شد
استاندار خراسان جنوبی اولویت اول استان را تامین آب شرب مردم دانست و گفت: تامين آب شرب و منابع آبي پايدار براي روستاها نيز جزو اولويت هايي است که با انجام کارهاي كارشناسي در كوتاه ترين زمان انجام خواهد شد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار ذاکران اهل‌بیت علیهم‌السلام:
رهبر انقلاب اسلامی گفتند: اهداف انقلاب را با فکر روشن در شعر بگنجانید و آن را با صدا و لحن خوش در جلسه القا کنید. این کار در حرکت عظیم ملت ایران تأثیر عمیقی خواهد داشت.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در دیدار با معاون وزیر صمت، دستورات بسیار خوبی برای تامین ارز کارخانه کویرتایر داده شد و امیدواریم هرچه سریعتر بحث توسعه آن به پایان برسد.
رهبر معظم انقلاب در دیدار بشار اسد:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور سوریه، رمز پیروزی سوریه و به شکست کشاندن آمریکا و مزدوران منطقه‌ای آن را استقامت رئیس‌جمهور و مردم سوریه و پافشاری آنان بر مقاومت خواندند.
دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن مطرح کرد
دبیرکل حزب مستقبل العداله یمن با اشاره به این‌که خون رزمندگان نابودگر جامعه کفر است افزود:‌ امام خمینی (ره) به همه مسلمانان شیعه و سنی جرات داد، جلوی استکبار بایستند و بگویند ما مسلمان هستیم.
مبلغین و مبارزین همایش 40 سال مبارزه با اسلام آمریکایی صبح امروز با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار و گفت‌وگو کردند.
فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی:
فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با حضور در شهرداری بیرجند، گفت: مدیریت شهری در برگزاری کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی سنگ تمام گذاشت.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به این‌که گاهی اوقات انحرافات جزئی در یک مسئول به وجود می آید که اگر به موقع هشدار داده شود، فرد فاسد نمی‌شود، گفت: با این اقدام هم خود مسئول و هم بیت المال و هم آبروی اسلام و انقلاب حفظ می‌شود.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین مطرح کردند:
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به یک معادله روشن در قضیه فلسطین گفتند: براساس این معادله اگر مقاومت کنید پیروز خواهید بود و اگر مقاومت نکنید پیروزی نخواهید داشت اما به فضل الهی، مردم فلسطین در مبارزه با رژیم صهیونیستی تاکنون مقاومت کرده و پیروز بوده اند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: افرادی که بی‌عدالتی را ترویج می‌دهند باعث بیکاری‌، رکود، گرانی و مجرم در جامعه هستند.

صفحه‌ها

اشتراک در دیدار