نمایش 1 - 10 از 10
اقدام آموزش و پرورش برای جبران کمبود نیرو؛
آموزش و پرورش برای جبران کمبود معلم به جای استخدام نیرو به دنبال افزایش نرم آماری در کلاس‌های درس و حذف معاون اجرایی از برخی مدارس است.
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی خبر داد
آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی استان توسط جهاددانشگاهی خراسان جنوبی برگزار می شود.
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور:
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: تاکنون 520 طرح اشتغال‌زایی در شهرداری‌ها تامین اعتبار شده است.
استاندار خراسان جنوبی در نشست خبری با اصحاب رسانه:
وجه الله خدمتگزار گفت: در سال 93، برای 611 پروژه‌ی عمرانی با 212 میلیارد تومان در استان هزینه شده است که شامل 237 پروژه شهری، 374 پروژه روستایی می باشد.
بالاخره دولت قبل چقدر استخدام داشت؟
با گذشت حدود پانزده ماه از فعالیت دولت یازدهم، تا الان از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، سه رقم مختلف درباره میزان استخدام‌های دولت سابق مطرح شده است.
در حالی که بیش از یک سال از برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت می‌گذرد، امروز دومین تجمع معترضین نسبت به این آزمون در مقابل وزارت نفت برگزار شده است.
سخنگوی دولت با اعلام اینکه افرادی که همه مراحل استخدامی طرح مهرآفرین دولت دهم را گذرانده و کد کارمندی دریافت کرده اند در سال 93 به کار گرفته می شوند، گفت: اگر سازمان های دولتی بتوانند منابعی را از محل صرفه جویی بازنشسته شدن سه نفر تامین کنند، با اعلام به دولت می‌توانند نیروهای شرکتی را استخدام کنند.
با حضور دکتر عبداله زاده
محمدعلی عبداله زاده که به منظور شرکت در رزمایش فاطمیون و دومین جشنواره شترسواری کشوری به طبس سفر کرده است در دیدارهای جداگانه برخی مسائل روز شهرستان را مورد بررسی قرار داد.
حدیث مکرر داوطلبانی که امید می‌بندند، آزمون می‌دهند و بلاتکلیف می‌شوند؛
در سال‌های اخیر، تعویق اعلام نتایج آزمون‌های استخدامی نهاد‌ها و ارگان‌ها‌ به قدری اتفاق افتاده که به نوعی تبدیل به بدعت شده است؛ گویی برخی به آزمون استخدامی به چشم رفع مسئولیت، ژست مدیریتی و یا حتی تبلیغات می‌نگرند، چراکه اگر غیر از این بود، اعلام نشدن نتایج آزمون‌های متعدد در نقاط گوناگون کشور، نمی‌توانست‌ توجیهی داشته باشد.
حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری :
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: بیشترین شکایات مطرح شده در دیوان به پرونده‌های استخدامی اختصاص دارد و قوانین مربوط به این بخش نیازمند اصلاح و بازنگری است.
اشتراک در استخدامی