نمایش 1 - 10 از 33
مدیرکل ورزش جوانان خراسان جنوبی:
مدیر کل ورزش جوانان خراسان جنوبی گفت: نواب رئیس هیئت های ورزشی باید توجه داشته باشند که به عنوان نائب رئیس یک ماموریت استانی دارند و باید بتوانند خارج از فضا و محیط جغرافیا یک نگاه متوازن استانی داشته باشند.
مدیرکل ورزش و جوانان خبر داد
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی از دو برابر شدن اعتبارات ورزشی امسال نسبت به سال ۹۶ خبر داد و گفت: ۷۰ درصد این اعتبارات به توسعه ورزش‌های همگانی اختصاص می‌یابد.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل اداره ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: طی چند روز آینده کلنگ یک خانه جوان به مساحت یک هزار و 800 متر مربع را در مرکز استان و همچنین شهرستان طبس به زمین خواهیم زد.
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بدون حضور رسانه‌ها برگزار شد. در این مراسم علی‌اصغر موسوی‌کیا به عنوان سرپرست این اداره کل معرفی شد.
با حکم وزیر علوم؛
منصور غلامی،وزیر علوم در حکمی حمید نادگران را به عنوان سرپرست دانشگاه شیراز منصوب کرد.
با روحیه خوبی نیم‌فصل دوم را پیگیری می‌کنیم
سرپرست تیم پارس جنوبی معتقد است داور دیدار این تیم مقابل گسترش فولاد، عملکرد بسیار بدی از خود نشان داد.
محمدحسین مدیح از شهرداری نهبندان استعفا داده و پس از آن با 5 رأی موافق شورای شهر به عنوان سرپرست شهرداری نهبندان تعیین شد تا شورا در فرصت های بعدی نسبت به انتخاب شهردار اقدام کند.
گزارش ویژه؛
82 پست مدیریتی خراسان جنوبی توسط سرپرست اداره می شود.
سرپرست جدید دانشگاه باهنر خراسان جنوبی در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان
سرپرست جدید دانشگاه باهنر خراسان جنوبی گفت:برای رسیدن به کیفیت و رسالت دانشگاهی که آموزش و پژوهش، خدمات رسانی است باید برنامه داشته باشیم.
سوشا مکانی یکی از مهم‌ترین عناصر حاشیه‌ساز پس از دیدار پرسپولیس و ذوب‌آهن بود.

صفحه‌ها

اشتراک در سرپرست