نمایش 1 - 10 از 41
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی با بیان این‌که سند توسعه بخش ورزش خراسان‌جنوبی در ماه آینده رونمایی می‌شود،گفت: بخش اعظمی از فعالیت جوانان در این سند لحاظ شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی با اشاره به ضرورت توجه ویژه به جوانان،گفت: فقدان گفتمان واحد در بحث جوانان یک نقطه ضعف مهم بوده و نیازمند یکپارچه‌سازی برنامه واحد و گفتمان مشترک در بحث جوانان هستیم.
پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی به مناسبت آغاز هفته دولت:
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاریِ شهیدان بزرگی مانند رجایی و باهنر است.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی جاده ولایت 17 تیر ماه جاری با حضور 30 دونده از نقطه صفر مرزی، آبادان آغاز و پس از طی کردن مسیرهایی در روز ولادت امام رضا (ع) در خراسان رضوی به پایان می‌رسد.
در مراسم تقدیر از شمشیربازان مدال‌آور خراسان جنوبی مطرح شد
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: در مدیریت 95 درصد هیئت‌ها مشکلی وجود ندارد اما بایستی به بعضی هیئت‌ها رسیدگی شود و افراد توانمند آن را هدایت کنند.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی:
معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی گفت:نهمین جشنواره ملی فرهنگی و ورزشی رضوی ۲۹ تیرماه سال جاری در خراسان جنوبی برگزار می شود.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: همه ما به عنوان یک تیم کار می‌کنیم ومدیریت یک فدراسیون با چندین رشته ورزشی مختلف با مطالبات متعدد و راه اندازی کاروان ها به بازی‌های پارا آسیایی کار پیچیده ای است.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: مجمع منتخبین مردم نهاد، متأسفانه مأموریت‌های خود را به خوبی انجام نداده و هر کس کار خود را می‌کند‌ که باید در حوزه مأموریت‌های خود اصلاحاتی انجام دهند.
مدیرکل ورزش جوانان خراسان جنوبی:
مدیر کل ورزش جوانان خراسان جنوبی گفت: نواب رئیس هیئت های ورزشی باید توجه داشته باشند که به عنوان نائب رئیس یک ماموریت استانی دارند و باید بتوانند خارج از فضا و محیط جغرافیا یک نگاه متوازن استانی داشته باشند.
مدیرکل ورزش و جوانان خبر داد
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی از دو برابر شدن اعتبارات ورزشی امسال نسبت به سال ۹۶ خبر داد و گفت: ۷۰ درصد این اعتبارات به توسعه ورزش‌های همگانی اختصاص می‌یابد.

صفحه‌ها

اشتراک در سرپرست