نمایش 1 - 10 از 166
رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه خبر داد
رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه، گفت: توسط پزشک داوطلب هلال احمر ۴۰ نفر از اهالی روستای زُردان شهرستان زیرکوه ویزیت شدند.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامیاز تخصیص 50 میلیارد تومان اعتبار برای جاده قاین- بیرجند در سال جاری و وعده 50 میلیارد تومان اعتبار برای سال آینده خبر داد.
این روزها کشاورزان زیرکوه در حال برداشت انگور هستند.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی خبرداد
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مرز یزدان به گمرک رسمی ایران تبدیل خواهد شد و کالاهای کشور از این طریق علاوه بر افغانستان به چین، پاکستان و هندوستان خواهد رسید.
خبرهای کانال پلیس 29خرداد؛
محمود زال بیگی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاین از وقوع آتش سوزی در یک دامداری و تلف شدن 22 راس گوسفند در این شهرستان خبر داد.
گزارش/
با آغاز سال جدید مسئولان خراسان جنوبی خبرهای خوشی را به مردم استان دادند و آن بازگشایی مجدد بازارچه مرزی یزدان در شهریور ۹۸ است که با عملی شدن این وعده، زندگی مردم این منطقه جانی دوباره خواهد گرفت.
به مناست هفته هلال‌احمر اردوی توان‌افزایی امدادگران، نجاتگران و تیم‌های واکنش سریع هلال‌احمر استان خراسان جنوبی در کویر شهرستان زیرکوه روز گذشته با هدف ارتقابخشی توان عملیاتی نیروهای حاضر برگزار شد.
جمعی از خبرنگاران به همراه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی از مراتع منابع طبیعی شهرستان زیرکوه بازدید کردند.
امام جمعه اهل سنت فندخت زیرکوه مطرح کرد
امام جمعه اهل سنت فندخت زیرکوه گفت: چنانچه بخواهیم به دستورات دین اسلام توجه داشته باشیم باید خیرین به این سمت حرکت کرده تا شاهد ساخت و ساز مدارس در مناطق مختلف و به ویژه محروم کشور باشیم.
عطر ناب معنویت در آستان مقدس امامزاده داوود (ع) زیرکوه؛
زائران و مسافران نوروزی دل و جان خود را در بهار طبیعت با عطر ناب معنویت آستان مقدس امامزاده داوود(ع) شهرستان زیرکوه صفا می دهند و برای زیارتی خالصانه پروانه وار بر دور ضریحش می‌چرخند.

صفحه‌ها

اشتراک در زیرکوه