نمایش 1 - 10 از 27
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی خبر داد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به این‌که مسئولان برای حمایت از محصولات کشاورزی اقدامات قابل توجهی انجام داده‌اند، گفت: کمیته‌ای در استانداری خراسان جنوبی برای حمایت از محصولات کشاورزی ایجاد شده و قیمت پایه برای خرید زرشک جهت جلوگیری از حضور واسطه‌ها تعیین شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی گفت:556 مصوبه از آغاز امسال تاکنون در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان خراسان جنوبی بررسی و 310 مصوبه اجرایی شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: دامپزشکی استان وظیفه خطیری در زمینه هاب منطقه‌ای شتر بر عهده دارد چراکه تمامی تمهیدات بهداشتی لازم برای دام‌های وارداتی باید در نظر گرفته شود تا دام سالم به استان وارد شود.
رئیس کمیسیون مدیریت واردات و توسعه صادرات اتاق بازرگانی بیرجند به بحث جعل برندهای ایرانی در افغانستان اشاره کرد و گفت: دو برند از استان خراسان‌جنوبی را می‌خواستند در افغانستان جعل کنند که خوشبختانه جلوی آن گرفته شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: بحث بیمه از دغدغه‌های قالیبافان است که باید به آن توجه شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: بر اساس نیاز بازار آموزش‌ها بایدارائه شود در غیر این صورت اگر آموزشی منجر به اشتغال نشود باید از سیاست‌های فنی و حرفه‌ای حذف شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: سومین مرحله پرداخت سهم مرزنشینان استان به حساب سرپرستان خانوار مرزنشین واریز می‌شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: کارگر می‌تواند بهترین‌ها را برای اقتصاد استان رقم بزند و باید بداند بدون حضور او این قافله به سرانجام نخواهد رسید و بایستی همه با یکدیگر همکاری همه جانبه داشته باشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی با بیان این‌که خرید ماشین‌آلات برای شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و افزایش سهمیه قیر استان از پنج تن به ۱۳ تن در حال پیگیری است، افزود: انجام پروژه‌های عمرانی از مواردی است که بایستی پیگیری شود.
طی حکمی از سوی وزیر کشور
وزیر کشور در حکمی «مشیرالحق عابدی» معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست استانداری خراسان‌جنوبی منصوب کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در عابدی