نمایش 1 - 10 از 23
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: بحث بیمه از دغدغه‌های قالیبافان است که باید به آن توجه شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: بر اساس نیاز بازار آموزش‌ها بایدارائه شود در غیر این صورت اگر آموزشی منجر به اشتغال نشود باید از سیاست‌های فنی و حرفه‌ای حذف شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: سومین مرحله پرداخت سهم مرزنشینان استان به حساب سرپرستان خانوار مرزنشین واریز می‌شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: کارگر می‌تواند بهترین‌ها را برای اقتصاد استان رقم بزند و باید بداند بدون حضور او این قافله به سرانجام نخواهد رسید و بایستی همه با یکدیگر همکاری همه جانبه داشته باشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان‌جنوبی با بیان این‌که خرید ماشین‌آلات برای شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و افزایش سهمیه قیر استان از پنج تن به ۱۳ تن در حال پیگیری است، افزود: انجام پروژه‌های عمرانی از مواردی است که بایستی پیگیری شود.
طی حکمی از سوی وزیر کشور
وزیر کشور در حکمی «مشیرالحق عابدی» معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست استانداری خراسان‌جنوبی منصوب کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی در خصوص پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری، گفت: تسهیلات روستایی از ابتدای سال 1397 تا 10 آبان‌ماه جاری به 832 طرح با اعتبار 147 میلیارد و 300 میلیون تومان پرداخت شده است.
معاون استاندارخراسان‌جنوبی خبرداد
معاون اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان‌جنوبی از تشکیل کمیته نظارت بر طرح های اشتغال در استانداری خراسان‌جنوبی خبر داد و گفت: کوتاهی‌هایی از سوی بعضی از شهرستان‌های استان مشهود است که در این خصوص با استاندار مکاتبه شده است.
معاون اموراقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی تاکید کرد
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری خراسان‌جنوبی با تاکید بر این‌که بحث استاندارد و توجه به آن بایستی از کودکی و دربین دانش‌آموزان فرهنگ‌سازی شود، گفت: اگر فرهنگ‌سازی در بحث استاندارد و استاندارد سازی به درستی انجام شود قطعا شاهد نتایج خوبی در جامعه خواهیم بود. .
نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد
نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: کار مردم خراسان جنوبی دامپروری و کشاورزی است و باید این دو کار مهم را در این استان تقویت کنیم.

صفحه‌ها

اشتراک در عابدی