نمایش 1 - 10 از 12
در دو تذکر حجت‌الاسلام عبادی به رئیس‌جمهور آمده است
نماینده مجلس شورای اسلامی در دو تذکر جداگانه به رئیس‌جمهور، خواستار توضیح در خصوص اختصاص ارز نیمایی به برخی افراد و بررسی علت عدم ارائه لایحه اهداف و وظایف و اختیارات دو وزارتخانه شد.
یادداشت/
روزنامه امروز خراسان‌جنوبی در یک نظرسنجی که زوایای مبهم زیادی دارد، خواسته در سال انتخابات مجلس شورای اسلامی، چهره سیاسی برتر سال را معرفی کند. اما این نظر سنجی با ابهامات زیادی همراه است.
شهردار بیرجند در پاسخ به برخی ابهامات؛
شهردار بیرجند گفت: زمین کلنگ زنی شده برای پارک محله ای سایت اداری، دارای کاربری فضای سبز و متعلق به شهرداری است و قطعه دیگری از زمین های شهرداری به بیمارستان میلاد داده شده است.
در حالی که واریز یارانه نقدی خرداد با تاخیر همراه شده، اکبر ایزدی رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفته، یارانه نقدی خرداد ظرف دو یا سه روز آینده تعیین تکلیف می‌شود.
یادداشت امروز کیهان /
نمی‌توان آنگونه که در این مقطع با دقت تمام فی المثل درباره تعداد و نوع سانتریفیوژهایی که بناست بچرخند، سخن گفته می‌شود، درباره کم و کیف لغو تحریم‌ها وعده داد و درباره دوران «پساتحریم» برنامه‌ریزی کرد
قرارداد مکرون را چه کسی بسته است؟
نکته‌ای که این روزها بیش از هرچیزی در ظاهر پرسپولیس به چشم می‌آید، رنگارنگی لباس‌های این تیم در تمرین و حتی در مسابقات است که از دو برند مختلف تهیه شده و شرایط نامناسبی برای یکی از چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان به وجود آورده.
ابهام درباره گزارش 91 کمیته المپیک/
در شرایطی گزارش مالی سال 91 کمیته ملی المپیک به تصویب رسیده که در جزئیات آن ابهاماتی باقی است که کسی پاسخی برای آنها ارائه نمی‌دهد.
یک خرید ابهام برانگیز دیگر؛
پرسپولیس که از مدتها پیش به دنبال یک مدافع چپ تخصصی می گشت قصد دارد هافبک اسبق استقلال را به لیست نفرات خود اضافه کند.
ابهام در نامه وکلای مهدی هاشمی به دادگاه کانادا:
در تیرماه رسانه ها خبر از خروج قریب الوقوع مهدی هاشمی از کشور برای حضور در دادگاهی درکانادا دادند. اما تنها چند روز بعد توسط مهدی هاشمی این خبر تکذیب شد.
با وجود اینکه چند ماهی است بنزین با استاندارد روز اروپا یا همان یورو 4 یا به قول متولیان و مسؤولان شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، بنزین پاک در جایگاه‌های کلانشهر تهران، کرج و تبریز توزیع می‌شود اما مسؤولان اداره کل محیط‌زیست از توزیع بنزین پاک در اراک و تبریز از اوایل مهرماه خبر می‌دهند. این موضوع نشان‌دهنده این است که مسؤولان و ارگان‌های مرتبط با این بحث باهم هماهنگی ندارند.

صفحه‌ها

اشتراک در ابهام