نمایش 1 - 10 از 51
معجره حضور/4/ قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
حجت‌الاسلام نوفرستی گفت: در شرایط حساس سیاسی و اجتماعی دشمن زخم خورده است و حضور و بصیرت مردم در صحنه تیر خلاصی به دشمن است.
بعد از خروش مردم زنجان صورت می‌گیرد؛
بعد از خروش انقلابی مردم زنجان علیه ناامنی‌، مردم تبریز و شهرکرد نیز در حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت فتنه اشرار به خیابان آمدند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به این‌که برجام سراسر ضرر برای ما بود، گفت: هنوز تعدادی از مسئولان خواب هستند چراکه دیپلماسی التماسی برای ما کارساز نیست و این مردم در انتخابات آینده سیلی سختی به این مسئولان خواهند زد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: زمام کشور باید در دست کسانی باشد که واقعا با استکبار مخالف باشند و برای رسیدنِ خودشان به نان و نوایی مملکت را به مستکبران نفروشند.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: دشمن به هر قیافه‌ای در می‌آید و در لباس‌های ما نیز نفوذ پیدا می‌کند، اما مهم این است که بتوانیم با بصیرت، دشمن را در هر قیافه و لباسی شناسایی کنیم.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: برخی می گویند بسیج نباید در مسائل کشور دخالت کنند وبی بصیرت باشد اینها خودشان افراد بی بصیرتی هستند.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: نوع نبرد در جنگ نرم، سخت است و باید مواظب باشیم که در این فضا به کج راهه‌هایی که دشمن طراحی کرده نرویم.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: دشمن همیشه بیدار است و برای این‌که آن‌چه در گذشته اتفاق افتاد تکرار نشود، امت انقلابی بصیر باید حضور داشته باشند چراکه شاید از کوچکترین غفلت‌ها راه برای دشمن باز شود.
در آستانه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت؛
حماسه مردم در 9 دی سال 88 اوج بصیرت ملت ایران را به نمایش گذاشت و برگ زرینی در تاریخ انقلاب شد.
شعار محوری و سراسری یوم الله 9 دی امسال؛
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی شعار محوری یوم الله 9 دی امسال در سراسر کشور را «چهل سال ولایتمداری، بصیرت و استقامت، رمز ماندگاری انقلاب اسلامی» عنوان کرد و گفت: روز نهم دی ماه روز تجلی وحدت است.

صفحه‌ها

اشتراک در بصیرت