نمایش 1 - 10 از 17
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا:
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به این‌که همنشینی با بزرگان دین نعمت بزرگی است، گفت: نیروی انتظامی با اتصال به روحانیت و مرجعیت فکری، دینی و سیاسی می‌تواند روز به روز بر اقتدار خود بیافزاید.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: مسلمانی کار ساده‌ای است و اگر ما تسلیم حق می‌بودیم 14 میلیون پرونده دادگاهی نمی‌داشتیم و تشخیص حق مشکل نیست و همه مشکلات به این دلیل است که نه معنی نماز و نه معنی عبودیت و بندگی را می‌فهمیم.
یاد نخلستان‌های امیرالمومنین علیه‌السلام، باعث شد تا حجت‌الاسلام و المسلین علی شریفی ده‌ها هکتار زمین و چند ساعتی از آب چاه شماره یک روستای حسن‌آباد خریداری کند و با توکل بر خدا و تلاش شبانه‌روزی از زمین بیابانی، یاقوت سرخ به عمل آورد.
امام جمعه طبس:
امام جمعه طبس گفت: علما و حوزه‌های علمیه در خصوص فرهنگ تلاش می‌کنند اما زمانی‌که سیما و سینما برنامه‌های متفاوتی داشته باشد که تذکرات و تلاش‌های روحانیت را کم‌اثر می‌کند، درست شدن فرهنگ به خوبی پیش نمی‌رود.
حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی‌صادقی
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خط قرمز امام علی(ع) معاویه بود اما کاری کردند که امام علی(ع) نه‌تنها با معاویه کنار آید بلکه مذاکره هم انجام دهد و امروز نیز به دنبال انجام این مورد هستند.
نماینده مردم خراسان‌جنوبی در مجلس خبرگان رهبری:
دادستان کل کشور بابیان‌اینکه روحانیت، پیشتازان جامعه هستند گفت: وظیفه سنگین مرزبانی مرزهای فکری و فرهنگی جامعه برعهده روحانیت است.
مجید صالحی در صفحه اینستاگرامش عکس از خود در کنار امین حیایی و حمید لولایی با لباس روحانیت در پست صحنه فیلم سه بیگانه به کارگردانی مهدی مظلومی، منتشر کرد.
با حضور حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری
در راستای برگزاری اجلاس سراسری روحانیت شهرستان طبسِ، پنجمین گردهمایی طلاب، فضلا و روحانیت طبسی مقیم قم به منظور بررسی اوضاع سیاسی و منطقه ای و نیز تبیین راهبردهای اساسی برای پیشرفت شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام قرائتی در دیدار با طلاب و روحانیون استان خراسان جنوبی:
رئیس ستاد اقامه نماز گفت: هیچ زمانی مانند امروز دنیا تشنه اسلام نبوده ولی متاسفانه امروز تعداد اسلام‌شناسان اندک است.
مصباحی مقدم تأکید کرد: فعلا و پیش از تعیین جانشینی آیت الله مهدوی کنی جلسات جامعه روحانیت مبارز به ریاست آیت الله موحدی کرمانی برگزار می‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در روحانیت