نمایش 1 - 10 از 73
نایب رئیس کمیسون اصل 90 مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر فضای مجازی رها شود فقط آسیب‌های آن به ما خواهد رسید که هم‌اکنون نیز مقداری شاهد رهاشدن فضای مجازی هستیم.
گزارش/
جهت تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری یعنی تودهنی‌زدن به دشمن لازم است به صورت تهاجمی در فضای مجازی حضور یافت.
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان‌جنوبی:
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان‌جنوبی گفت: بخشی از آسیب‌هایی که امروزه در حوزه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مشاهده می‌کنیم بلایی نگران‌کننده بر سر ملت، خانواده و جوانان آورده است.
کارشناس سیاسی در گفت‌وگو با خاورستان مطرح کرد
کارشناس مسائل سیاسی گفت: بسیج مردمی که توسط امام خمینی (ره) طراحی شده در زمان جنگ با قدرت در کنار سپاه و ارتش بود و هم اکنون نیز می‌تواند در فضای مجازی تاثیرگذار باشد.
کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خاورستان؛
کارشناس مسائل سیاسی گفت: اشرافی‌گری مانند یک موریانه است که اگر مبادرت نشود کم‌کم از درون نظام را نابود خواهد کرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج و نیروهای بسیجی سربازان انقلاب اسلامی هستند لذا می‌توانند در زمینه فضای مجازی بسیار کمک کنند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان این‌که متأسفانه در کشور ما فضای مجازی دارای لجام‌گسیختگی است گفت: در اولین قدم باید وزارت اطلاعات، وزارت کشور و وزارت فرهنگ‌و‌ارشاد ‌اسلامی با یکدیگر همدل و هماهنگ برای جلوگیری از ابتذال فرهنگی و برای نشر فرهنگ اسلامی برنامه‌ریزی کنند.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه زمانی‌که مجریان تعهدی نسبت به موضوع احساس نمی‌کنند یا در یک بروکراسی اداری قرار می‌گیرند مطمئنا شاهد ولنگاری فضای مجازی هستیم که آسیب آن به فضای جامعه، خانواده‌ها و افراد می‌رسد و نمی‌توانیم از این فضا استفاده مطلوب کنیم.
رئیس اداره ایثارگران ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد
رئیس اداره ایثارگران ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از سال آینده برای رزمندگانی که سابقه سه ماه جبهه به بالا داشته باشند کارت ایثارگری صادر خواهد شد.
سردار غیب پرور:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نمی خواهم بگویم که کار آسانی در این فضا داریم، ما وارد یک عرصه سخت شدیم اما عرصه ای که می دانیم انتهای آن بن بست نیست. بچه های بسیج بن بست شکن هستند.

صفحه‌ها

اشتراک در فضای مجازی