نمایش 1 - 10 از 85
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان‌جنوبی:
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان‌جنوبی گفت: منابع و محتوای علمی در فضای مجازی برای دانشجویان و پژوهشگران وجود ندارد لذا مراجع ذی‌ربط باید در این خصوص جهادی عمل کنند
مسئول سازمان فضای مجازی سراج در خراسان‌جنوبی:
مسئول سازمان فضای مجازی سراج در خراسان‌جنوبی گفت: کارگاه آموزش سواد فضای مجازی با اعزام مدرسان فضای مجازی به روستاها برگزار خواهد شد.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی:
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی با بیان این‌که 750 روستای استان زیر پوشش اینترنت پر سرعت هستند، گفت: 96 درصد روستاهای بالای 20 خانوار تا پایان سال از اینترنت برخوردار خواهند شد.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی:
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: مسدود کردن و بستن فضای مجازی جواب نمی‌دهد بلکه باید آگاهی‌های جامعه ارتقاء پیدا کند.
در مراسم معارفه دادستان تهران مطرح شد؛
دادستان کل کشور گفت: مسئولیت فضای مجازی مستقیما برعهده وزارت ارتباطات است، چرا که بیشترین مسائل به اختیارات این وزارتخانه برمی‌گردد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه ویرانگرتر از سیل خوزستان و لرستان سیل فرهنگی فضای مجازی است که از آن طرف آب‌ها مدیریت می‌شود، گفت: جوانان ما در معرض سیل تهاجم فرهنگی هستند ما از دولت می‌خواهیم جلوی فضای مجازی افسار گسیخته و بی اخلاق مدیریت شده از سوی دشمنان را بگیرد وگرنه مردم از این قصور نخواهند گذشت.
گزارش تحلیلی؛
قدیمی، استاد ارتباطات با اشاره به اینکه جنبه‌های اخلاقی باید در فضای مجازی وجود داشته باشد، گفت: متاسفانه این اخلاق در فضای مجازی نوشته نشده و به یک حقوق مسلم تبدیل نشده است.
رئیس پلیس فضای مجازی و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی خبر داد
رئیس پلیس فضای مجازی و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی گفت: امروزه درج آگهی های تبلیغاتی در فضای مجازی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است اما متاسفانه افرادی هم هستند که از این تبلیغات برای اهداف سوء و کلاهبرداری، استفاده می‌کنند.
مسئول فضای مجازی سپاه انصارالرضاعلیه‌السلام خراسان‌جنوبی
مسئول فضای مجازی سپاه انصارالرضاعلیه‌السلام خراسان‌جنوبی گفت: باید فرهنگ استفاده از فضای مجازی که مقام معظم رهبری از سال 70 به این اشاره می‌کنند را جدی بگیریم.
مسئول سازمان فضای مجازی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی:
مسئول سازمان فضای مجازی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی گفت: هیچ نهادی به طور همه‌جانبه و فعال مسئولیت مدیریت فضای مجازی را بر عهده ندارد و این عرصه فرصت‌ساز و در عین حال تهدیدزا بدون هیچ‌گونه مدیریتی در استان رها شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در فضای مجازی