نمایش 1 - 10 از 57
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان اینکه هر کاری که سخت‌تر باشد اجر بیشتری دارد، گفت: روزه داری در روزهای گرم، بلند و طاقت فرسا فرصتی برای خودسازی است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با اشاره به سفارش مکرر مقام معظم رهبری بر استفاده از جوانان نخبه و دانشمند، گفت: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی رونق تولید و نگاه به درون کشور و جوان گرایی است.
امام جمعه فردوس؛
امام جمعه فردوس گفت: ساخت بناهای آموزشی مستحکم باید در دستور کار خیران و دولت قرار بگیرد چراکه خراسان‌جنوبی مستعد بلایای طبیعی مانند زلزله است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت:وعده‌هایی که در سفر قبلی رئس سازمان برنامه و بودجه داده شد محقق نشده امیداوریم این سفرفرصتی برای بررسی وعده‌های قبلی نیز باشد.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: با توجه به این‌که مداحان مسئولیت خوبی در جامعه دارند باید سعی کنند که مواضع انقلاب اسلامی را مطرح کنند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان این‌که دشمنی‌های آمریکا را دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی دیده‌ایم و هیچ انسان عاقلی طرفدار آمریکا نیست گفت: پیشرفت‌های محیرالعقول کشور همه مرهون دانشمندان جوان است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: اگر دولت‌مردان در ادعایشان که ولایت‌مداری است راستگو باشند هرگز زیر بار مذاکره با آمریکا و اروپا نمی‌روند و به درون کشور تکیه می‌کنند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان این‌که متأسفانه در کشور ما فضای مجازی دارای لجام‌گسیختگی است گفت: در اولین قدم باید وزارت اطلاعات، وزارت کشور و وزارت فرهنگ‌و‌ارشاد ‌اسلامی با یکدیگر همدل و هماهنگ برای جلوگیری از ابتذال فرهنگی و برای نشر فرهنگ اسلامی برنامه‌ریزی کنند.
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان در فردوس خبر داد
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان گفت: باید در جهت توسعه دانشگاه فرهنگیان فردوس تلاش کنیم و در این راستا زمینی به وسعت ۱۰ هکتار اهدا شده و قول مساعدت مبنی بر مشارکت های ۵۰ درصدی دانشگاه فرهنگیان در فردوس داده شده است .
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: آمریکا را شخصی مسلط‌شده که مانند شوروی، آمریکا را از صحنه خارج خواهد کرد و این دیکتاتوری از بین خواهد رفت.

صفحه‌ها

اشتراک در امام جمعه فردوس