نمایش 1 - 10 از 67
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: انعکاس خبرهای دروغ مانند دروغ دختر آبی خیانتی است که قوه قضائیه باید به شدت با آن برخورد کند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: حضرت امام سجاد (ع) به کمک حضرت زینب (س) نهضت عاشورا را برای مردم در کوفه و شام تبیین کردند و اگر این رسالت نبود نهضت عاشورا از بین می‌رفت و یادی از امام حسین (ع) باقی نمی‌ماند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: امیدواریم دولت در ارائه خدمت به مردم شریف و ولایت‌مدار موفق شود اما نمره قبولی را دریافت نمی‌کند چراکه وضعیت اقتصادی مردم به شدت ملتهب است، بازار ثبات ندارد، نظارت نمی‌شود و گرانی بیداد می‌کند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: تولید مستلزم دانش فنی است و زمانی جوانان می‌توانند تولید را رونق دهند که اشتغال مولد در مباحث فنی داشته باشند و هر نوع فعالیت اقتصادی مشروط به داشتن مهارت و علوم فنی است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: ائمه جمعه در کنار نیروهای انتظامی تبلیغات لازم را خواهند کرد تا فضای سالمی در جامعه ایجاد شود.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با تأکید بر این‌که پیشرفت‌های علمی و تکنولوژی مخصوص قرآن‌پژوهان است، گفت: متأسفانه به خاطر تنبلی و دوری ما از قرآن و درس‌های این کتاب آسمانی دیگران از ما پیشی گرفتند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: اینکه حضرت رضا (ع) به ضامن آهو شهرت پیدا کردند و وقتی آهویی به ایشان پناهنده شد به او پناه دادند نشان دهنده رحمت و رأفت بیش از حد ایشان نسبت به خاص و عام است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان این‌که باید مردم بیدار و هوشیبار باشند و با توطئه‌های داخلی و جهانی مقابله کنند، گفت: فتنه 88 هر چند خساراتی را برای کشور رقم زد اما بسیاری از چهره‌ها را برای مردم روشن کرد.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: راه پیشرفت کشور اعتماد به نیروهای داخلی است و امیدواریم دولت نیز به این امر توجه کرده و این کار را عملی کند تا به شایستگی انقلابمان را ادامه داده و صادر کنیم.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان این‌که معامله قرن آمریکا قطعا محکوم به شکست است، گفت: ملت فلسطین گنبد آهنین را به گنبد کاغذین تبدیل کردند قطعا آن‌ها و مردم مسلمان جهان نخواهند گذاشت که معامله قرن اتفاق بیفتد و اسرائیل بتواند در منطقه اظهار وجود کند.

صفحه‌ها

اشتراک در امام جمعه فردوس