نمایش 1 - 10 از 63
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: ائمه جمعه در کنار نیروهای انتظامی تبلیغات لازم را خواهند کرد تا فضای سالمی در جامعه ایجاد شود.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با تأکید بر این‌که پیشرفت‌های علمی و تکنولوژی مخصوص قرآن‌پژوهان است، گفت: متأسفانه به خاطر تنبلی و دوری ما از قرآن و درس‌های این کتاب آسمانی دیگران از ما پیشی گرفتند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: اینکه حضرت رضا (ع) به ضامن آهو شهرت پیدا کردند و وقتی آهویی به ایشان پناهنده شد به او پناه دادند نشان دهنده رحمت و رأفت بیش از حد ایشان نسبت به خاص و عام است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان این‌که باید مردم بیدار و هوشیبار باشند و با توطئه‌های داخلی و جهانی مقابله کنند، گفت: فتنه 88 هر چند خساراتی را برای کشور رقم زد اما بسیاری از چهره‌ها را برای مردم روشن کرد.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: راه پیشرفت کشور اعتماد به نیروهای داخلی است و امیدواریم دولت نیز به این امر توجه کرده و این کار را عملی کند تا به شایستگی انقلابمان را ادامه داده و صادر کنیم.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان این‌که معامله قرن آمریکا قطعا محکوم به شکست است، گفت: ملت فلسطین گنبد آهنین را به گنبد کاغذین تبدیل کردند قطعا آن‌ها و مردم مسلمان جهان نخواهند گذاشت که معامله قرن اتفاق بیفتد و اسرائیل بتواند در منطقه اظهار وجود کند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان اینکه هر کاری که سخت‌تر باشد اجر بیشتری دارد، گفت: روزه داری در روزهای گرم، بلند و طاقت فرسا فرصتی برای خودسازی است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با اشاره به سفارش مکرر مقام معظم رهبری بر استفاده از جوانان نخبه و دانشمند، گفت: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی رونق تولید و نگاه به درون کشور و جوان گرایی است.
امام جمعه فردوس؛
امام جمعه فردوس گفت: ساخت بناهای آموزشی مستحکم باید در دستور کار خیران و دولت قرار بگیرد چراکه خراسان‌جنوبی مستعد بلایای طبیعی مانند زلزله است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت:وعده‌هایی که در سفر قبلی رئس سازمان برنامه و بودجه داده شد محقق نشده امیداوریم این سفرفرصتی برای بررسی وعده‌های قبلی نیز باشد.

صفحه‌ها

اشتراک در امام جمعه فردوس