نمایش 1 - 10 از 28
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی:
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: تحریم‌ها نشان داد که ما چه میزان وابستگی‌هایی به نظام سلطه داریم که با جدا شدن از آنها می‌توانیم استقلال اقتصادی و سیاسی خود را کامل‌تر کنیم.
مشاور امنیت ملی کاخ سفید از تصمیم ترامپ برای به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم‌صهیونیستی اظهار بی‌اطلاعی کرد.
سخنگوی کاخ سفید مدعی شد «دونالد ترامپ» نمی‌دانست ویدئو‌هایی ضداسلامی که بازنشر کرده است، از طرف یک گروه انحرافی انگلیسی منتشر شده است.
سخنگوی کاخ سفید:
«شان اسپایسر» سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری اعلام کرده که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا برجام را توافقی بد می‌داند.
واکنش کاخ سفید به سخنان روحانی :
سخنگوی کاخ سفید روز جمعه به بیانات رئیس‌جمهور ایران که گفته بود «مذاکرات هسته‌ای ما پله اول برای تعامل سازنده با جهان است» واکنش نشان داد.
یک سخنگوی کاخ سفید گفت که اگر بنیامین نتایناهو نخست وزیر اسرائیل جزئیات محرمانه مذاکرات را فاش کند به متحد خود خیانت کرده است.
اقامه نماز جمعه شماری از مسلمانان ساکن واشنگتن برای سه مسلمانی که در شهر چپل هیل در ایالت کارولینای شمالی کشته شدند، کاخ سفید را به واکنش واداشت.
خاطرات هیلاری کلینتون/
اگر موضوع هسته‌ای، به شکلی رضایت‌بخش حل و فصل می‌شد، باز هم حمایت ایران از تروریسم و رفتار پرخاشگرانه این کشور در منطقه، تهدیدی برای امنیت ملی ما و متحدانمان محسوب می‌شد.
سخنگوی کاخ سفید می‌گوید که احتمالاً رئیس‌جمهور آمریکا برای گفتن در خصوص گزارش سنا از شکنجه‌های سیا، چیز زیادی نخواهد داشت.
گزارشی از تکاپوی غرب در فلسطین؛
به نظر می‌رسد هدف مقامات اروپایی از به رسمیت شناختن "کشور فلسطین"، در حقیقت خوش‌خدمتی به رژیم صهیونیستی، این بار از راهی متفاوت است.

صفحه‌ها

اشتراک در کاخ سفید