نمایش 1 - 10 از 25
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهار نظر خبر آنلاین در خصوص دروغ دختر آبی، گفت: اگر این رسانه از روی جهالت اظهار نظر کرده صلاحیت ادامه کار ندارد و اگر عمدا خیانت کرده باشد باید خائن را به سزای عملش رساند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: از دولت می‌خواهیم کاهش تعهدات برجامی را با قدرت ادامه دهد و این دیپلماسی که عزت، مصلحت و حکمت را رعایت نکند دیپلماسی نیست.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که اینستکس شوخی تلخی بیش نیست گفت: به فرض اجرایی‌شدن اینستکس، این سازوکار توانایی ندارد که بخواهد خواسته‌های ما را برآورده کند و دردی از کشور دوا نخواهد شد.
حاشیه‌های شورای اداری خراسان جنوبی با حضور معاون رئیس‌جمهور؛
رئیس پارک علم و فناوری خراسان‌جنوبی گلایه‌هایی از عدم‌همکاری برخی دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی به دلیل در اختیار نگذاشتن مکان و سنگ‌اندازی جلوی پای نخبگان استان کرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بدترین خیانت به بشر را این دانست که او را از چارچوب دین مردد کنیم و گفت: همچنین بهترین خدمت به بشر این است که او را به ارزش‌های دینی نزدیک کنیم.
حاجی‌دلیگانی:
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس، گفت: دولت شفاف‌سازی کند که چرا در ترجمه متن کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان یافته فراملی خیانت رخ داده است.
رهبر معظم انقلاب در دیدار رییس‌جمهوری ترکیه:
حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای برگزاری همه‌پرسی در کردستان عراق را خیانت به منطقه و موجب تهدید آینده آن، خواندند و تأکید کردند: ایران و ترکیه باید در مقابله با این حادثه، هر اقدام ممکن را انجام دهند.
14دفتر بسیج دانشجویی کشور خطاب به نمایندگان مجلس:
۱۴دفتر بسیج دانشجویی در بیانیه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس در مورد اهمیت مسائل پیرامون انتخاب وزرایی چون ظریف، آخوندی و شریعتمداری تصریح کردند: جانب امانت را نگه داشته و نسبت به تکلیفی که به واسطه رأی ملت ارزانی داشته است خیانت ننمائید.
اگر بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری به سخنان استاندار خراسان جنوبی بنگریم؛ نظر وی درخصوص برگزاری یادواره شهدا نوعی خیانت به شهدا و خانواده های آنها و همچنین خیانت به کشور محسوب می شود.
یادداشت؛
‏‎مسئله‌ای که در این یادداشت بیشتر مد نظر است، عدم پیگیری و دلسوزی لازم از سوی استاندار و برخی مسئولین برای جذب بودجه بیشتر در زمان بودجه نویسی است.

صفحه‌ها

اشتراک در خیانت