نمایش 1 - 10 از 295
مدیر کل زندان‌های خراسان‌جنوبی:
مدیر کل زندان‌های خراسان‌جنوبی گفت: 8 نفر از زندانیان استان از طریق اجرای طرح پابند الکترونیکی از زندان‌های استان آزاد شدند و تحت مراقبت الکترونیکی هستند.
مدیرکل زندان‌های خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل زندان‌های خراسان‌جنوبی گفت: از 10 تا 20 شهریور ماه به مناسبت دهه اول محرم با همکاری ستاد دیه خراسان‌جنوبی و کشور 6 زندانی آزاد شدند.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان‌جنوبی:
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان‌جنوبی گفت: براساس مصوبه هیات وزیران مشترکان پرمصرف آب در استان 16 درصد جریمه خواهند شد و این پول برای برنامه‌های مدیریت مصرف و بازسازی شبکه‌های فرسوده هزینه خواهد شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: شرایط جذب دانشجوی خارجی تسهیل و تسریع شود و در خصو صدور روادید نیز اقدامات لازم انجام شود.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی:
مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی گفت: در سال جاری حدود 300 روستا در دست گازرسانی است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال درصد گازرسانی روستاهای خراسان‌جنوبی به 85 درصد برسد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: حضور در عرصه‌ی بین‌الملل با پذیرش ۱۵۰ دانشجوی افغانستانی از اقدامات مهم سال 97 بود با همکاری مسئولان مربوطه در مهر‌ماه سال جاری شاهد حضور تعداد بیشتری از دانشجویان خارجی در دانشگاه آزاد اسلامی خواهیم بود.
مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان‌جنوبی گفت: در حال حاضر در زندان‌های استان 175 نفر زندانی جرایم غیرعمد با بدهی 30 میلیارد تومان داریم که 171 نفر مرد و 4 نفر زن هستند.
مدیر عامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی:
مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: در سال جاری نیز نهضت گازرسانی در خراسان جنوبی ادامه خواهد یافت و درصورت تخصیص منابع کافی امیدواریم ضمن بهره مندی 350 روستا از نعمت گاز طبيعی ، عملیات گازرسانی به 300 روستای جديد را نیز آغاز کنیم.
سرپرست دانشگاه‌ آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی:
سرپرست دانشگاه‌ آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: بررسی نتایج اردوهای جهادی همواره نشان داده که این اردوها مهم‌ترین و تاثیر‌گذاریترین اقدام فرهنگی از سوی دانشگاه‌ها است و آثار بسیار مثبتی به همراه دارد.
مدیرکل زندان‌های خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیرکل زندان‌های خراسان‌جنوبی گفت: خراسان‌جنوبی یکی از استان‌های پیشتاز در بخش حرفه آموزی و اشتغال زندانیان است.

صفحه‌ها

اشتراک در هاشمی