نمایش 1 - 10 از 112
حفظ هیمنه و اقتدار جمهوری اسلامی در آن است که قبل از رفع توقیف از نفتکش خود، پاسخ سنگین و پشیمان‌کننده‌ای به دزدان دریایی انگلیس بدهد و این الگو را در جهان ثبت کند که ایران هیچ تعرض و تجاوزی را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.
معاون پژوهشی موسسه مطالعات تاریخ ایران:
معاون پژوهشی موسسه مطالعات تاریخ ایران به نقش انگلیس ها در توطئه کشف حجاب و تغییر لباس در ایران اشاره کرد و گفت: در کتاب «تاریخ زندگانی من» نوشته عبدالله مستوفی به ملاقات نماینده دوره چهارم مجلس خراسان با کنسول انگلیس اشاره کرده و از قول وی علت کودتای 1299 را جمع کردن بساط حجاب در ایران اعلام می کند.
یک منبع آگاه در شرکت فولاد اصفهان (اسکو) گفت، این شرکت اولین محموله میلگرد خود را به انگلیس صادر کرده است.
خروش مردم خراسان جنوبی در حمایت از انقلاب اسلامی
مردم شهرستان‌های خراسان جنوبی در حمایت از انقلاب اسلامی و اعلام انزجار از فتنه‌گران و اغتشاش‌گران راهپیمایی کردند.
مبلغ پاداش قهرمانی تیم ملی انگلیس در صورت قهرمانی در جام جهانی 2018 مشخص شد.
گزارش تحلیلی از تاریخ استعمار انگلیس در هند
شاید برخی باور نکنند کمتر از ۲۰۰ سال پیش، مردم هند به زبان فارسی صحبت می‌کردند اما تصرف شبه‌قاره توسط چشم‌آبی‌ها همه چیز را تغییر داد؛ بسیاری آن زمان نمی‌دانستند چرا انگلیسی‌ها زبان اول مردم هندوستان را ریشه‌کن کردند.
نماینده مردم بیرجند در مجلس
حجت الاسلام عبادی در جمع مردم بیرجند تأکید کرد:
نماینده مردم بیرجند در مجلس به اهمیت ایجاد دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه و منطقه ویژه اقتصادی در بیرجند اشاره کرد و اظهارداشت: باید این ظرفیت های تقویت شود.
حجت الاسلام عبادی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به هفته وحدت از سوی امام خمینی(ره) اظهارداشت: وظیفه همه ما مراقبت و حذف وحدت و همچنین هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان است.
سوابق بدعهدی آمریکا از ایران تا هم پیمانانش/ وقتی آمریکا انگلیس را هم دور زد!
کودتای ۲۸ مرداد، مصداق بارز بدعهدی و خیانت آمریکایی‌ها در کشور ما به حساب می‌آید. آمریکایی‌ها حتی در ماجرای ۲۸ مرداد به هم پیمانان خودشان هم رحم نمی‌کنند و حاضر نمی‌شود تا منافع به دست آمده را با آن‌ها تقسیم کند.
سرمربی باشگاه بایرن مونیخ از حضور نیمکت سه شیرها ابراز ناراحتی کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در انگلیس