نمایش 1 - 10 از 315
بعد از نقش آفرینی های گسترده منافقین و سلطنت طلبها در ماجرای دروغ دختر آبی، امروز سخنگوی وزارت خارجه آمريكا نیز نشست خبری خود را همراه با تصاویری بزرگ از سحر خدایاری برگزار کرد تا مشخص شود ریشه حاشیه سازی ها در این خصوص از کجا آب می خورد.
گزارشی از برنامه جدید استراتژیست های پرده نشین دولت برای اقتصاد کشور؛
چه جریان و یا اشخاصی دولت را برای انتصاب "سینکی" به عنوان معاون بازرگانی ریاست جمهوری با اختیارت کامل تحت فشار قرار دادند؟ "یونس حسن سینکی" از اعضای مجمع روحانیون مبارز کیست و از کجا ماموریت دارد؟!
حضور مجید توکلی در جلسه اخیر کارگروه آلودگی هوای تهران خبرساز شد اما جالب است که نامبرده پیش از آن در جلسات کارگروه ملی کاهش آلودگی هوا هم به‌عنوان مشاور سازمان محیط زیست هم شرکت کرده است.
روایتی از دیدار ۲۴ خرداد ۸۸
علی عبدالعلی‌زاده که یکی از افراد شناخته‌شده حامی آقای موسوی بود، به دیدار یکی از مسؤولان دفتر رهبر انقلاب می‌رود و می‌گوید برایم این مسأله قابل حل نیست که در شبستر، رأی آقای موسوی شده ۲ هزارتا، رأی آقای احمدی‌نژاد شده ۳ هزار تا؛ اصلاً باورکردنی است؟
یک هفته پس از انتشار؛
با عرضه و اتمام چاپ اول و دوم «فتنه تغلب» پس از گذشت یک هفته از رونمایی کتاب، روز شنبه ۱۵ دی چاپ سوم این کتاب راهی بازار شد.
#خاتمی_سندتقلب_کو، #کروبی_سندتقلب_کو و #موسوی_سندتقلب_کو ترندهای برتر توئیتر شدند
گزارش/
کابران شبکه های اجتماعی در واکنش به فرار رو به جلوی یکی از سران فتنه در مورد اتفاقات سال 88، سه هشتگ #خاتمی_سندتقلب_کو ، #کروبی_سندتقلب_کو و #موسوی_سندتقلب_کو را به ترندهای برتر توئیتر رساندند.
گزارشی از سیاست‌های جدید جریان مطرود در کشور؛
تغییر ذائقه اصلاح طلبان در آستانه انتخابات های بعدی اندکی عجیب است و بر خلاف بازی قبلی آنها برای حمایت مستقیم از دولت بوده و اکنون اعلام می کنند که با کسی عقد اخوت نبسته اند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح کرد
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این‌که چندسالی است که دشمنان، برنامه فروپاشی ایران را از درون طراحی کردند گفت: برخی از عناصر داخلی را به خدمت گرفتند و فتنه‌های فراوانی علیه انقلاب اسلامی بکار گرفتند اما انقلاب اسلامی به پشتوانه ملت و داشتن رهبران الهی پابرجا و زنده باقی مانده است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند با بیان این‌که فتنه می‌تواند برای آینده ما و افرادی که کشور را اداره می‌کنند مایه عبرت باشد گفت: مردم در 9 دی سال 1388 پاسخ دندان‌شکنی به فتنه‌گران دادند و حماسه 9 دی آب سردی بر چهره همه نفوذی‌های دشمنان خارجی بود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر آگاهی، بصیرت، تعهد و حساسیت نسبت به مسئولیت وجود نداشته باشد، نابود می‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در فتنه