نمایش 1 - 10 از 145
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: تولید مستلزم دانش فنی است و زمانی جوانان می‌توانند تولید را رونق دهند که اشتغال مولد در مباحث فنی داشته باشند و هر نوع فعالیت اقتصادی مشروط به داشتن مهارت و علوم فنی است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در سفر به نهبندان ضمن بازدید از پایگاه‌های امداد و نجات بین شهری این شهرستان با فرماندار نهبندان دیدار و گفتگو کرد.
حواشی سفر وزیر راه و شهرسازی به خراسان‌جنوبی؛
سفر وزیر راه و شهرسازی به خراسان جنوبی در حالی انجام شد که بازهم وعده کلنگ‌زنی راه‌آهن محقق نشد و بار دیگر، این وعده به آینده موکول شد.
مسئول موزه های خراسان جنوبی:
مسئول موزه های خراسان جنوبی گفت: شنبه 28 اردیبهشت ماه، بازدید از موزه‌های تحت پوشش اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی وگردشگری خراسان جنوبی رایگان است.
مسافران نوروزی از باغ اکبریه بیرجند بازدید می‌کنند.
سردار غیب پرور در آق قلا:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : فرمان حضرت آقا جهشی در کار امداد ایجاد کرده و مطمئنم از فردا حس قوی تری در افرادی که به عنوان کمک کننده و امداد رسان در منطقه هستند بوجود می آید.
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرمانده مرکز آموزش ۰۴ امام رضا (ع) و جمعی از کارکنان پایور و وظیفه برای نخستین بار جهت آشنایی با فرایند تولید، نحوه بسته بندی و شناخت کیفی محصولات از مجتمع کاشی و سرامیک فرزاد بازدید کردند.
خبرنگاران خراسان جنوبی صبح امروز با فرمانده پایگاه شکاری شهید سرلشکر خلبان حسینی نشست خبری داشته و در ادامه از این پایگاه بازدید کردند.
فرمانده پایگاه شکاری شهید سرلشگر خلبان حسینی خبر داد
فرمانده پایگاه شکاری شهید سرلشکر خلبان حسینی با اشاره به این که زیرساخت‌های پایگاه هوایی باید در فرودگاه بیرجند ارتقاء پیدا کند، گفت: امیدواریم در نیمه اول سال آینده پایگاه هوایی به فرودگاه بیرجند انتقال پیدا کند.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی خبر داد:
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزادی خراسان جنوبی از اجرای ۸۰ پروژه آبخیزداری در استان خبر داد.

صفحه‌ها

اشتراک در بازدید